Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv otthonra?

Edzésterv otthonra?

Figyelt kérdés

Pár napja vásároltam egy 50 kilós szettet (egykezes, kétkezes egyaránt, szerelhető), és találtam is a neten gyakorlatokat, azonban olyat, amihez csak ezen eszközök lennének jók nem. Próbáltam a "Shop builder" weboldalon lévő gyakorlatokat kiszűrni, hogy melyekre elegendő a kezdő felszerelésem, 23-t ki is gyűjtöttem, de a kombinálás, mi menjen 1-1 napra nem megy annyira.

Teljesen kezdő vagyok, 195 centi 110 kilóval, távol minden várostól ahol lenne edzőterem, szóval az sajnos esélytelen. 4 napot szánnék rá hetente, próbáltam azt is nézni, hogy melyekhez kellene kisebb-nagyobb súly, hogy a csavarozgatással ne menjen el sok idő a gyakorlatok közt.


Ha valaki ezekből összedobna egy logikusan felépített tervet nagyon megköszönném, mert úgy érzem, kombinálhatom én akárhogy, ha nincs mögötte tudás, hogy miből-mi következne, csak kínlódás lenne a vége.

Elég lenne számokat is írni :)

(nincs sorrend, csak ahogy haladtam és mentegettem el a gyakorlatokat)


1. Fordított fogású bicepsz gyakorlat

2. Csuklóbehúzás

3. Csuklófeszítés

4. Gyalogló-vádlizás

5. Felülés

6. Bicepsz állva kétkezessel

7. Koncentrált bicepszgyakorlat

8. Bicepsz állva váltott karral

9.Kalapács bicepsz

10. Sikló bicepszezés

11. Bicepsz edzés egykezessel

12. Lórúgás - tricepsznyújtás döntött törzzsel

13. Egykezes tricepsz fekve

14. Tricepsznyújtás állva

15. Guggolás

16. Oldalemelés

17. Melltől nyomás állva

18. Állig húzás

19. Előreemelés

20.Összetett vállgyakorlat

21. Felhúzás - elemelés

22. Egykezes evezés

23. Tárogatás


Persze azt sem tudom, hogy melyik dolgozza meg ugyanazt az izomcsoportot, így mindkettő használata indokolatlan lenne, ezért ha furának tűnik a lista, elnézést :)


2019. jan. 15. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress rá valami teljes test edzésterve (shopbuilderen is van). Ott már össze vannak rakva a gyakorlatok. A gépes gyakorlatokat meg helyettesíted mással
2019. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
www.bodybuilder.hu
2019. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!