Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizok 3-4 eve de nem...

Kondizok 3-4 eve de nem nagyon latom a fejlodest,185cm vagyok es 78kg szaraz izmot szeretnek milyen szterot ajanlanatok? Nyarra szeretnem elerni a jo format

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 23:04
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:

A D vitamin szteroidot ajánlom max.


Nézd át az étkezésedet, edzéstervedet, akár szakavatottnak is megmutathatod.

2019. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Ha 3-4 éve kondizol és nem látsz fejlődést, nem edzel elég keményen én nem eszel rendesen. Ha mellé még cuccozni akarsz, az egyrészt kib*szott nyomi, másrészt inkább csak az egészséged viszi tropára.

Hogy válaszoljak azért: trenbolone, tesztoszteronfokozó, danabol a tömegnöveléshez, deca-durabolin a szálkásításhoz. Bármelyik kokszos személyi edzőnek befizetsz egy-két órát, aztán ha jelzel hogy vennél, szerez neked.

2019. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam latom a fejlodest de meg tobbet akarok
2019. jan. 16. 00:15
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Aha szteroiddal kb annyit ersz el hogy ha abbahagyod elszallsz mint a lufi es leeresztesz. Nem etkezel megfelelen es nem edzel eleg kemenyen. Ha mellette nyomod a szteroidot az nem izom lesz hanem egy felfujt szardarab kb. Jobb ha nem szedsz olyan szarokat mert se izmod se egeszseged nem lesz.

Szedj sok feherjet,kreatin ezek segitenek, a testepitok ezeket ajanljak es egyel rendszeresen es egeszsegesen. Allits be rendszert es ne ossze vissza minden fele szarra gyurj

2019. jan. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

#2 Itt esetlegesen emberek egeszsegevel jatszol, ha ennyire nem ertesz hozza inkabb csendben kene maradni. A tren messze legerosebb az osszes szteroid kozul, nem okos dolog egy abszolut kezdonek ajanlani...Na meg deca szalkasitashoz? Az egyik legjobban vizes kinezetet hozo szteroid, nem hiszem hogy valakinek szalkasitasnal celja lenne teljesen bevizesedni..


Kerdezo 3-4 ev edzessel valamit nagyon rosszul csinalsz. Kb ugyanilyen magas vagyok, 64 kilosan kezdtem, kicsit tobb mint 1 ev utan mar 82-3 voltam ugy, hogy a testzsir alig valtozott. Meg a natural hatarod kozeleben sem vagy, teljesen ertelmetlen lenne. Lathatoan meg a natural fejlodeshez is keves a kajad, akkor szerinted a sztero mibol epitene tobb izmot? Egyebkent a szteroid sem tesz csodakat, nyarig valoszinuleg azzal sem lenne meg a jo forma, mert az alapok hianyoznak.

2019. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tren, danabol? elmentek otthonról? :D

kérdező, semmi esetre se szúrj magadba semmit! Szányj rá 300óra olvasást ezekről a szerekről és minden ezzel kapcsolatos témáról, edzél és egyél jól! hidd el, ha nem fejlődsz, a hiba vagy a kajában, pihenésben vagy az edzésben kell keresni.

Tudom, átéltem a vágyat, hogy nyárra bombaforma meg stb. Sok gyúrós vidót néztem mebolondultam, de lebeszéltek róla és milyen jól tették, körülnéztem a 3 alapnak és megvolt a kajában és az edzésben is a hiba :) küszöböld ki ezeket, edz és jövő ilyenkor tedd fel a kérdést úgy, hogy már mindent tudsz a szteroidról, ne csak annyit, hogy léteznek és jól nézhetsz ki tőlük.

2019. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!