Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves srác vagyok némi súly...

16 éves srác vagyok némi súly feleslegel :/ 175cm/61kg Szeretném leadni a felesleget, és a helyére kis izmot építeni Továbbiak lent ?

Figyelt kérdés

Milyen gyakorlatokat ajánlotok?

Tudom diéta is kellene, de nincs rá lehetőségem, maximum kevesebbet enni mert azt eszem ami itthon van :(

Valaki tud segíteni?



2019. jan. 16. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Semmifele sulyfelesleged nincs, sot, hianyzik rolad par kilo. Ha a tukorbe nezve te ezt maskepp latod, akkor nem dieta kell, hanem pszichologus.
2019. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
175cm/61kg nem hiszem hogy sok felesleg lehet rajtad, legalább is én nem tudom elképzelni sehogy, inkabb vegyél fehérjét (whey protein) az egész jó, egyel rendesen húsok, hal, túró, sajt ami fehérjében gazdag..rizs, krumpli azért kell szénhidrát is..Aztan mehet a tomegnoveles :)
2019. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!