Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szüleimet miért zavarja...

A szüleimet miért zavarja hogy edzek? Mindig azt mondják hogy nem a testem alapján ítélnek meg, pedig én csak erősödni, szálkásítani. Stb-t szeretnék. Többi info lent.

Figyelt kérdés

Főként bicepszre, lábra, hasra(már félig kockahasam van)

Egy ideig mindennap edzettem, vagyis nyáriszunetben, de aztán jött a suli, nem volt idom edzeni, picikét letunyultam, és nem látják értelmét dolognak. Rendszeresen bicajozok(országúti)


2019. jan. 16. 18:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja majdnem lemaradt hogy15/f

És nem akarok az izmomzatommal felvágni.

2019. jan. 16. 18:07
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

Nem lehet hogy féltenek?

Vagy attól hogy lesérülsz, vagy attól, hogy elkezdesz kokszolni vagy ilyesmi? És ezért le akarnak beszélni?

Ezt így mi nem nagyon tudjuk, próbáld meg velük megbeszélni.

2019. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

pedig nagyon is hogy a kinézet alapján ítélnek meg a mai emberek nem olyanok mint az akkori generáció, nagy hangsúlyt fektetnek a külsőségekre, nagy többsége a külsőt nézi. szóval így.


am féltenek, hogy olyanokba kezdesz amit ilyen fiatalon még nem igazán kéne, aztán ott van a protein amit ugye sokan koksznak gondolnak és hát ugye a szülők nem szeretnék ha illegált tolna a fiuk, de persze utána nem olvasnak hogy mi is az, pedig a tanslatebe is elég lenne beírni :D

2019. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bassz le nekik egyet és irány a terem :D de amugy tényleg ne foglalkozz velük csak csináld mert megéri.
2019. jan. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk kellene tudni a választ arra, hogy miért zavarja ez a szüleidet? :) Kérdezd meg tőlük, beszéljetek róla!
2019. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!