Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeléskor ez a kajamennyisé...

Tömegeléskor ez a kajamennyiség szerintetek mennyire elég tápanyagbevitel szempontból?

Figyelt kérdés

pl ma megettem 250g rizst, 250g zabpelyhet, 450g csirkemellet, meg ittam egy turmixot napközben, meg egy zacskó kesudiót.

szerintetek? ennél nagyobb mennyiségre van szükség? 80kiló vagyok, nehezen hízok, 185cm.



2019. jan. 16. 19:53
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
számold ki mennyi makró kell
2019. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fejlődni fogsz ettől biztosan, csak a gond az, hogy rendszerteenül kajálhatsz...
2019. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 450 g csirkemell kevés, mondjuk a turmixból nem tudom mennyi fehérjét vittél be. Én 83 kiló vagyok és olyan 650 g csirkemell van az étrendemben. (Még tojást szoktam enni ezen kívül főleg.) A szénhidrát jó lehet, bár ha extrém vékony és nehezen hízó/izmosodó alkat vagy, akkor lehet hogy kevés. (Ja igen, látom írtad nehezen hízol.)


Még egyszer én 83 kiló vagyok, szintén nehezen hízó és ma:

-600 g csirkemell

-2 egész főtt tojás + 3 főtt tojás fehérjéje

-200 g zabpehely

-300 g rizs

2019. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
250 g zabpehelyben 42g fehérje van, elméletileg lassabban szívódik fel úgy tudom meg ilyesmi, de akkor is számolni kell legalább egy részét szerintem, +250g rizsben szintén van valamennyi, így azért nem olyan gáz szerintem a 450g csirkemell (amiben van 100g ugye), de nem rég vittem el a kajámat egészséges irányba, így bármilyen tanácsot szívesen fogadok természetesen.
2019. jan. 17. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!