Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Veletek is így van az első...

Veletek is így van az első edzesetek edző teremben?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el edző terembe járni vagyis 1 szer voltam, de nem tudom nagyon nem mertem olyan géppel gyúrni ahol nagyon látnak. Hozzá szokok megbatrodok stb? Vagy veletek is így volt az első edzés?

2019. jan. 17. 19:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy rólam annyit kell tudni, hogy nagyon barátkozó típus vagyok akárkivel le állok beszélni e sokat beszélgetünk..
2019. jan. 17. 19:46
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Engem idegesítene ha leállnál velem beszélgetni. Pár mondat oké, utána menj a dolgodra.


Csicskának néznélek.

2019. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, de amint megtanultam már nem érdekelt. 2. alkalomnál már nem törődtem senkivel se.
2019. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Első edzést szinte tanulásra szántam.
2019. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem egyedül mentem. Ajánlom ezt számodra is. Ha máshogy nem is, kérj edzői támogatást az első néhány alkalomra, csak hogy belerázódj.
2019. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
80%
én edzőtársat keresek .mehetnénk együtt ha budapesti vagy :-)
2019. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Géppel gyúrni első néhány edzéseden nem kell. Tanulmányozd, majd gyakorold az összetett barbell erőgyakorlatokat: mellről nyomás, fekvenyomás, guggolás, felhúzás, és a saját testsúlyos alapgyakorlatokat: húzódzkodás szűk és széles fogással, tolódzkodás, lábemelés függeszkedve. Ezek adják a stabilitást, erőszintet és önbizalmat a konditeremben.

Ha nincs tapasztalt ismerősöd aki körbevezet, nézegess a youtube-on oktatóvideókat a gyakorlatok helyes kivitelezéséről.

2019. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1-2 hét után már olyan volt, mintha hazajarnek. :)


Pedig nagyon úgy voltam mint Te, bár én a gépeket annyira nem szeretem. Van pár jó.. De inkább sulyok!


Relax! 23N

2019. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerinte ki a fenét érdekelsz egy edzőteremben a 100 ember között? A világ nem rólad szól. Aíg gyermek voltál, te voltál a központ. Lassan szokj hozzá, hogy a világon még van 7 milliárd másik ember.
2019. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!