Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegán fehérjeport valaki tud...

Vegán fehérjeport valaki tud ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vegán fehérjeport keresek megfizethető árban és normális ízben. Eddig bármelyiket próbáltam hát....elég nehéz volt leküzdeni. Köszi
2019. jan. 18. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Szinte minden vegán testépítő szójaproteint szed.
2019. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam hogy a szója nem a legjobb fehérje, mármit nem csak ízre de hogy a rizs, borsó, stb jobb minőségű jobb a szervezet számára. Amúgy konkrét márkára gondoltam.
2019. jan. 18. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Scitec borsofeherje. Bananos izben eleg jo. Csak sok vizzel idd meg amugy olyan mint a puding.
2019. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi.
2019. jan. 18. 21:59
 5/7 anonim válasza:
A biotech csokis-fahéjas rizsfehérjéje is nagyon finom, ha vanilliás szójatejjel turmixolod.
2019. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is most keresek megfizethető vegán fehérjeport, ami legalább elviselhető, esetleg finom izre :)

Eddig a Biotech Usa rizsfehérjéit próbáltam ki. A csokis fahéjas szerintem szörnyű sajnos, ahogy a vaniliás süti izű is, az erdei gyümölcsös viszont még egész jó (ezen meg is lepődtem, mert alapvetően sosem szerettem az erdei gyümölcs izű dolgokat semmiből sem eddig).

Illetve a Gymbeames csokis rizsfehérjét próbáltam eddig.. sajnos egy katasztrófa, ráadásul 1 kg-s kiszerelésben lehet kapni (mig a többig fél kilósban), igy egy hónapig ezt ihattam, mert sajnáltam volna kidobni...). Nem értem egyébként, hogy a növényi fehérjeporokból miért nem árulnak 1 adagos, tasakos verziókat, kipróbálás céljából (mig a sima fehérjeporokból kapható 1 adagos is általában).

Esetleg ha találsz egy finomat a jövőben, leirhatnád ide, én örülnék neki :)

Most a következő az Absorice növényi fehérjepor lesz amivel próbát teszek, bár amire sokan irták, hogy a capuccinos izben nagyon finom, az most nem kapható.. Igy valószinúleg fehércsokis karamellás izben fogom rendelni, kiváncsi leszek rá.

2019. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biotecheseket én is próbáltam nagyon nagyon nem jött be.
2019. jan. 29. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!