Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Folyamatos tömegnövelő fogyasz...

Folyamatos tömegnövelő fogyasztástól lehet bajom?

Figyelt kérdés
2 éve edzek,saját testsúlyos,és súlyzós edzéseket.Nagyon nehezen hízó fajta vagyok.60 kg voltam amikor belevágtam,most 86 kg vagyok.Magasságom 182 cm.A célom a 90 kg elérése.Soha nem gondoltam,hogy egyszer már ennyire közel fogok járni.Folyamatosan próbálgattam ez idő alatt minden fehérjét,és tömegnövelőt.Egyik sz@rabb volt mint a másik.Persze,lehet csak én vagyok nagyon finnyás.Aztán jött a Mutant tömegnövelője!Újra szépen fejlődöm,és tudok hízni.Viszont kérdésem az lenne,hogy lehet-e mondjuk a vesének vagy egyéb szerveknek baja a sok tömegnövelőtől?Bár hozzáteszem,csak fél adagot iszok,mert nagyon sok így is!

2019. jan. 18. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én napi 2 adagot ittam kb 3 hónapig (hyper mass). Fejlődtem tőle, de eléggé pattanásos lett a hátam-arcom a végére. Most hogy egy hete leálltam vele és visszavettem a többi fehérjéből is, láthatóan javulok. Lehet hogy valamire érzékeny vagyok (amiről nem tudok), vagy csak nem figyeltem eléggé az arányos fehérjebevitelre, nem tudom. Fél adagtól nem hiszem hogy bármi bajod lenne, de egyébként igen, lehetnek szervi panaszok az aránytalanul magas fehérjebeviteltől.
2019. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

lehet igen 2es típusú diabétesz.

egy felnőtt ember napi cukor igénye igazából nulla,de a 3-5g még belefér.

erre a mutáns fosra meg most rákerestem,az alapján egy adag 260g és ebből 176g a cukor,fél adag amit fogyasztasz 88g cukor.

tartós fogyasztásnál ilyen mennyiségű napi cukor fogyasztás egyenértékű az egészségtelen táplálkozással.

2019. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,és erre is gyanakodtam.Viszont,kipróbáltam,hogy csak fehérjét ittam,zabpehelyliszttel ahogy kell!De nekem nem jött be.Puffadtam tőle,ment a hasam,a súlyom pedig nem változott szinte 1 dekát sem hónapokig.Látványra is megállt a fejlődésem.Viszont amióta ezt a "fost" iszom azóta látszik a fejlődés.Mégis akkor milyen tömegnövelőt keverjek ki magamnak?Ugyanilyen hatásos legyen,de ne legyen tele cukorral,viszont iszonyat nehezen hízok!
2019. jan. 18. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Egy 260g-os adag 176gr szénhidrátot tartalmaz, aminek 34gr-ja cukor, azaz kevesebb mind 20%. A többi makró és az aminosavak is rendben vannak, teljesen korrekt tömegnövelő, nem árult szart megboldogult Rich-ünk.

Szedd nyugodtan, ha az előírt adagot nem léped túl nem okoz gondot, a problémák forrása gyakrabban az szokott lenni ilyenkor, hogy a tömegnövelő eredményén feltüzelve hajlamosan az emberek túledzeni magukat.

2019. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!