Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec növényi fehérjéit...

Scitec növényi fehérjéit kóstolta már valaki? Finom? Más vegán fehérjét valaki tud ajánlani ami finom?

Figyelt kérdés
Biotech-es rizs és szója fehérjét próbáltam egyik se jött be. Allergiás vagyok a tojásra és tejre.
2019. jan. 20. 19:42
 1/8 anonim válasza:
Naturize márka, 8000/kg, natúr
2019. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En azt eszem, szinten tejfeherje intolerancia miatt. A csokisnak kicsit mű ize van, a bananos viszont eleg jo. Tobb vizzel kell inni mert amugy olyan suru mint a puding.
2019. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Okés, Köszi:)
2019. jan. 20. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Újra:

[link]

2019. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, majd midegyiknek utánajárok egy kicsit.
2019. jan. 21. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Én jelenleg a Peak vegan fehérjeport tesztelem, ami rizs és borsófehérje steviával "édesítve", de lényegében nincs semmiféle édes íze, szinte teljesen semleges.

Ehhez mérten kell felhasználni. Édesebb fajta növényi tejekkel pont jó, míg a Biotech rizsfehérjék már túl édesek.

2019. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a biotech fahéjas csokis rizsporát iszom, de nem vízzel hanem vanilliás szójatejjel. Ha turmixgéppel kevered, akkor olyan mint egy szimpla turmix, nincs semmilyem rossz utóíze sem (de fontos, hogy ne vízzel keverd mert akkor elég gagyi lesz, és a turmixgépet se felejtsd el mert szimpla kanállal/rázogatással nem lehet megfelelően elkeverni a port). Szerintem próbáld ki így, nincs sok veszteni valód.
2019. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2019. jan. 28. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!