Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelésnél a 4 hónap...

Tömegnövelésnél a 4 hónap alatt 10 kg hízás jó eredmény?

Figyelt kérdés
16/F, heti 4-szer edzek. (Elnézést ha rossz kategóriába írtam ki jobbat nem találtam)

2019. jan. 22. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég sok zsír jött fel. Havi 1-1,5 (az 1,5 az már max.) az úgy jó, mert jön izom és kevés zsír. De ezt amit írtál kiszámolod, akkor havi 2,5 kiló, ami szerintem már igencsak sok zsírt jelent.
2019. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted évi 30 kg hízás jó eredmény?
2019. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is sok. Próbálj inkább lassan tömegelni, minél jobb izom/zsír aránnyal. Úgy a tömegelés során sem fogsz elhízni zsírosra, és szálkásítani is könnyebb lesz.
2019. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok, annak legalább a harmada zsír.

Mondjuk, nekem is pont ez az eddigi eredményem, talán több is jött fel mint 10kg.

2019. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
16 éves... Ez az a korszak, amikor az ember magától is hízik 10 kilót meg nő 10 centit, ezt ne feledjük. Szóval nehéz megítélni, hogy mit is kéne erre mondani. Máskülönben kissé gyorsnak tartanám a tempót. Magasságod mennyit változott? Súlyod mennyi is?
2019. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
most vagyok 190 cm és 85 kg. 76 kg-ról kezdtem október legelején.
2019. jan. 22. 20:29
 7/12 anonim ***** válasza:
5#nek mondom: Ez nem feltétlen igaz. Én 16 éves koromban már nem nőttem se magasságban, se súlyban. Ha nem kezdtem volta el edzeni, akkor maradtam volna ugyanannyi. Valaki meg még 18 évesen is nő, szóval ezt nem feltétlen kell beleszámolni. Ezt a kérdező látja majd magán, hogy rá mi az igaz. Nem kötekedni akartam, csak gondoltam leírom. ;)
2019. jan. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es, igazad van, valóban a legtöbben 14 éves korukra már megnőttek, én magamból indultam ki, mert azon nagyon kevesek közé tartoztam, akik nagyon későn érő típusok (gimnáziumban még potyogott tejfogam is!), én bizony 16 évesen nőttem a legtöbbet. Előtte mindig tornasorvégi törpének kezeltek, ezt a törpézést ki is mondták, aztán lett meglepetés, most közülük sokan beférnének a hónam alá. Csak hát sajnos iskolába akkor kellett járni, nem az érettségi találkozókon.


Kérdező, ez jó eredmény, és egyelőre a magasság-súly arány is jó irányba halad, illetve ideális tartományban van. Rád fért. Ha 20 kilóval több, vagy 20 centivel kevesebb lennél, azt mondtam volna, uramisten, nyilván csak elhájasodsz... Várhatóan ez a tempó lassulni fog, lassulnia kell, ha nem, akkor viszont neked kell odafigyelni, mindenkinél egyéni, mennyire hízékony típus. Azért nem mindenki képes csak úgy 10 kilót felszedni, se izomban, se hájban, se sehogy. Minimum közepesen hízékony vagy. Ha nagyon ügyes voltál, akkor se lehet ez több 4-5-6 kiló izomnál.

2019. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát jó gyorsan haladsz. Én is 76-77 kilóról kezdtem :D de még nyár közepén. És most vagyok 84 kg, szal leelőztél! De én 6-8 centivel kisebb vagyok nálad, úgyhogy ha arányosan vesszük nálam 7-8 kiló plusz elég soknak számít. Meddig akarsz felmenni?
2019. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Olyan 90 kg környékére :D
2019. jan. 23. 06:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!