Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 éve edzek, és nem fejlődök...

1 éve edzek, és nem fejlődök tovább? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na hát sziasztok. 16 éves vagyok, 189 cm vagyok, és 70 kg körülbelül. 1 éve kezdtem el edzeni, először saját súllyal, viszont mostanára már súlyokkal. Van edzéstervem, hetente 3x edzek, néha 4x, multivitamin tablettát iszom, edzések után fehérjeport. Tömegnövelőzök mert elég vékonyka vagyok, de hát genetika nem nagyon tudok nagyon hízni. Az a helyzet, hogy mikor bicepszre edzek, minden oké, viszont nem fejlődik jobban a bicepszem. A tricepszel minden oké úgy vettem észre, és a többi izommal is, folyamatosan fejlődik, de a bicepsz viszont ugyan ott marad. Valaki valami tipp? Már egyszerűen nem tudom.

2019. jan. 23. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Pokémon vagyok és ugyanez a bajom.
2019. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kevés a kaja

kevés a pihenés

rossz az edzésterv

2019. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem genetika, szimplán csak nem eszel eleget.

Alvásra is figyelj, napi 8 óra legyen meg.

2019. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a normális kommenteket :D A napi 8 óra alvás az mindig annyi megvan, az evésről nem tudok mit mondani az a baj, mert anyám már majdnem elvitt az orvoshoz, annyit eszek minden nap és már nem tudja mit adjon konkrétan :D A pihenés az még szóba jöhet, mert volt olyan hét amikor minden nap edzettem 1-2 órát, mert igy nagyon lenyugodtam és jó érzés volt :D Az edzéstervel meg lehet annyi a gond hogy kicsi a terhelés. De köszi mindenkinek
2019. jan. 23. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valami kezdőknek való edzéstervet pl ICF 5x5, ott leírják azt is, milyen progressziót kell követned, szóval nem lesz olyan, hogy kényelemből leragadsz mit tudom én fél évre 3x8 60kgos fekvenyomásnál.
2019. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De itthon edzek és csak kézi súlyzóm van, az nem gond?
2019. jan. 23. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!