Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Hogyan tudnék izmot felszedni?

20 éves, 178cm és 72kg vagyok, nemrég kezdtem el saját testsúllyal eddzeni, próbálok az étkezésre is odafigyelni. Nem akarok hatalmas lenni csak normalis és izmos. Milyen tanácsot adnátok edzéssel és étkezéssel kapcsolatban?

Keress kérdéseket hasonló témákban: testépítés, izomnövelés, Street Workout, izom

jan. 23. 19:48  Privát üzenet  

A válasz

Én, mint hobbigyúrós, így szedtem fel izmot:

Heti 3 edzés, minden nap más izmokra, edzések végén hasprés.

Táplálékkiegészítő, én kreatinosat szoktam inni minden edzés végén, illetve pihenőnapokon is egy adagot.

Étkezés minőségére nem figyeltem soha de a mennyiségre igen.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 23. 20:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi izmot tudok a jelenlegi helyzetben felszedni?
Most kezdek el edzeni, szeretnék egy kis izmot felszedni, viszont van kisebb pocakom is, lehetséges, hogy leadjam közben? Többi lent.
Heti 3szor járok kondizni és heti 3 foci edzésem is van és emmelett még 2 meccs és még otthon is szoktam edzeni ezt ha folytatom nyárig lehet valami rajtam nem vagyok egy dagadt...
Kedves Cortez, és kedves mindenki, aki ért hozzá! Hogyan tudnék kezdőként egyszerre szálkásítani is és egy kis izmot felszedni? (bőv. Lent)
Mennyi izmot tudok felszedni nyárig heti 3-4 súlyzós edzéssel?
Egy kis izmot szeretnék felszedni. Hogyan is? Többi lent.

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!