Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik olyan ajtóra szerelhet...

Létezik olyan ajtóra szerelhető húzódzkodó, amelytől becsukható az ajtó?

Figyelt kérdés

Nem az egy-rudas kivitelt keresem, hanem lehetőleg olyat, amit a túloldalt kell beakasztani..


Olyanra gondolok, amelyet nem kell feltétlen leszedni, akár az ajtón is hagyható, az ajtó használatát nem befolyásolja..


És mivel majdnem 195 cm vagyok, jó lenne, ha minél kevesebb helyet foglalna felülről..



2019. jan. 26. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha páncélajtóra gondolsz, akkor nyugottan hegessz rá valami vasat.


Egyébként nincs.

2019. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1es

nem páncélajtóra gondoltam, hanem ilyesmire:

[link]

2019. jan. 26. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen lètezik. Sima teleszkópos rúd amit nem kell beakasztani hanem be kell szorítani. Nekem decathlonból van régebbről de gondolom azóta is lehet kapni.
2019. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló megadta a választ. Annyit még hozzá, hogy a beszorítósokat be is lehet fixre csavarozni, akár alulról megerősíteni, ha úgy vagy nyugodtabb.


(Na persze nem mindegy, hogy az embernek egy régi lakás 3 méter magas ajtója van 20 centi vastag gerenda ajtófélfából vagy egy kétméteres műanyagtokos vacak. Utóbbi esetén jobban jársz, ha az ajtó fölé rendes állványzatot készítesz. Tudom, munka, de nem árt, ha a húzódzkodó olyan magasságban van, hogy arról lelógni is lehet.)

2019. jan. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!