Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen sullyal jo guggolni,...

Milyen sullyal jo guggolni, tarcsat tartsak, kettlebell, vagy kezi sulyzo?

Figyelt kérdés
Ezen kivul, tudom, hogy lehetne keretben vagy ruddal meg, de nektek melyik valik be? Teljesen kezdo vagyok, max 2-10 kiloval csinalnam, de nem tudom melyik a leghatasossabb, viszont nem feltetlen probalgatnam vegig, csak ha mar fejlodtem valamit. Koszi a valaszokat.

2019. jan. 26. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
2-10kgval tökmindegy. Egyiket se érzed meg. Egyébként meg teljesen mindegy mit tartasz magad előtt, az eredmény ugyanaz.
2019. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a rúddal guggolás hozhat komoly eredményt.
2019. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a célod, izomépítés vagy unaloműzés? A rúddal guggolás a saját testsúlynál kezdődik, ha az nem megy végezz serleg guggolást kettlebellel vagy kézi súlyzóval. Ha megy a testsúlyod felével egy sorozat, akkor mehetsz az erőkeretbe (gondolom nem a Smith-keretet értetted). Egylábas bolgár guggolás két kézi súlyzóval se maradjon ki.
2019. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kajaksag, sok mast is edzettem, most legutobb 100at gugoltam, tudom ez fityfiritty, de igazabol sose edzettem a labam, de most hogy kenyelmesen tudok kitorni se latszik semmi a labamon, olyan vekony mint egy dietazo kislanynak, nem akarok 100kilokkal gugolni, csak hogy legyen normal. valaszokat koszi
2019. jan. 26. 22:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Serleg guggolast hogy kell elkepzelni?
2019. jan. 26. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Legutóbb 100 kilóval guggoltál, most meg olyan a lábad mint egy diétázó kislánynak, teljesen kezdő vagy és 2-10 kilóval guggolnál? Erről kicsit bővebben?
2019. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
100at, nem 100al :D
2019. jan. 27. 14:44
 8/8 anonim válasza:
"Nem akarok 100 kilóval guggolni" nyugalom az nem fogsz!
2019. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!