Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Izom regenerálódás-30napos kihívások?

Találtam 30napos edzésterv alkalmazásokat az interneten, amikben szokott lenni kezdő-haladó és nehéz szint. Már egy 30naposon terven túl vagyok, és látszódik is a változás. (kezdőként csináltam a nehéz fokozatot). Minden nap edzés után kb megvoltam halva, annyira fáradt lettem. De most feljöttem a gyakorira, és megakadt a szemem azon hogy csak a 3naponta edzés az egészséges, mert kell idő az izmoknak a regenerálódásra. Akkor ezzel a mindennapos edzéssel én most ártottam magamnak? Mert az izmom az nőt..

jan. 26. 16:27  Privát üzenet  

A válaszok

Nem ad olyan mértékű kárt, hogy árts magadnak komolyabban.

Ha valóban kemény az edzés nem vagy képes másnap megismételni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 26. 17:49 Privát üzenet

Szivbol gratulalok.

Te bajod lesz.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 27. 09:49 Privát üzenet

Ha a 30 nap után egy hétig nem csinálsz semmit, akkor nem akkora gond.

Túledzésre gondolnak itt. Az idegrendszerednek (hangulatodnak) rosszabb, mert folyamatos stresszben tartod így magad.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 28. 04:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az L-karnitin segíti az izmok regenerálódását is?
Ma edzettem reggel, és mennyiben befolyásolná a regenerálódást, ha innék este egy pohár whiskyt?
Szoktatok tudatosan kihagyni edzest a regeneralodas miatt? (Pl.1 hetet)
Egy 72 kg-s embernek mennyi kazein kell lefekvés előtt?
Mennyi idő alatt regenerálódik az izom?
Ez a felosztás túledzés vagy van ideje az izomnak regenerálódni?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!