Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izom regenerálódás-30napos...

Izom regenerálódás-30napos kihívások?

Figyelt kérdés
Találtam 30napos edzésterv alkalmazásokat az interneten, amikben szokott lenni kezdő-haladó és nehéz szint. Már egy 30naposon terven túl vagyok, és látszódik is a változás. (kezdőként csináltam a nehéz fokozatot). Minden nap edzés után kb megvoltam halva, annyira fáradt lettem. De most feljöttem a gyakorira, és megakadt a szemem azon hogy csak a 3naponta edzés az egészséges, mert kell idő az izmoknak a regenerálódásra. Akkor ezzel a mindennapos edzéssel én most ártottam magamnak? Mert az izmom az nőt..
2019. jan. 26. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ad olyan mértékű kárt, hogy árts magadnak komolyabban.


Ha valóban kemény az edzés nem vagy képes másnap megismételni.

2019. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szivbol gratulalok.

Te bajod lesz.

2019. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a 30 nap után egy hétig nem csinálsz semmit, akkor nem akkora gond.

Túledzésre gondolnak itt. Az idegrendszerednek (hangulatodnak) rosszabb, mert folyamatos stresszben tartod így magad.

2019. jan. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!