Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk! Szerintetek jó ha egy...

Fiúk! Szerintetek jó ha egy lány edz?

Figyelt kérdés
Nektek bejön az ha egy lány edz? Illetve mi számít nálatok túl izmosnak és mi az ami még szép?
2019. jan. 29. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem bejön. Tetszenek a kidolgozott testű, sportos, izmos lányok. Bármilyen sportágat csinál is. Lehet kimondottan izmos, egész addig tetszik, amíg nőies marad.
2019. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, az tény :) Szerintem sose hátrány az, ha valaki edz, legyen szó férfiról vagy nőről. Azt tudni kell, hogy biológiai adottságokból kifolyólag egy nő nem tud olyan izmos lenni, mint egy férfi. És ez jó! Sok nő ezért fél a súlyoktól, pedig nem kellene. Lehet vannak olyan szerencsés, vagy nem szerencsés genetikájú nők, akik hajlamosabbak jobban izmosodni, de ezt észre lehet venni egy nőn, mert edzés nélkül is széles válla és háta van, meg formás, íves mindene.


Ha Te nem vagy benne ebbe a csoportba, akkor nyugodtan edz, mert nem fogsz olyan szinten megnőni, hogy az undort váltson ki egy férfiból

2019. jan. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen barátnőm. Mikor megöleltem azt hittem, hogy a barátomat ölelgetem.
2019. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diego105 ***** válasza:
100%

Kiss Virág fizikum tökéletes, annál több, pl Nagy Betti, Silye Betti nekem már sok.

Egyébként hatalmas + pont nálam ha valaki foglalkozik a testével, általában ezen személyeknek a mentalitását is szeretem.

2019. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon :)

Egy átlagos nő, szteroidok nélkül egyszerűen sosem lesz túl izmos, és sosem fogja elveszteni az edzéstől a nőiességét. Találkoztam már meeteken erőemelő csajokkal, akik 140+ kilóval guggoltak (laikusoknak, ez több évnyi kőkemény edzés eredménye), és álomba illő testük volt, tényleg az az eset hogy ha a combjaik összeroppantanák a koponyám, boldog férfiként halnék meg.

2019. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
most ez a divat, bár nekem nem jön be, de nem is baj. ahogy ő akarja
dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!