Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolás és kitörés nélküli...

Guggolás és kitörés nélküli edzés fenékre?

Figyelt kérdés

Nem azért nem akarom ezeket mer lusta vagyok és stb..

Mostanába nagyon sokat edzettem fenékre és lábra de hat ugye ezekre a legjobbak a mindenféle guggolason alapulnak de a térdem nem nagyon bírja.De ettől függetlenül szeretnék ra vhogy edzeni mert sok munkanba teltek ezek a labak xd



2019. jan. 30. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
A guggolás az alapja a lábedzésnek. Ha azt nem csinálod, akkor lábtolózz. De szerintem eleve nem jól guggolsz, leggyakrabban amiatt szokott fájni a térd. Próbáld ki máshogy, gyakorold súly nélkül.
2019. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél térdrögzítőt és gyakorold a helyes kivitelezést. Nem tudsz úgy fenékre és lábra edzeni, hogy ne kapjon közben terhelést a térded.
2019. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Hip thrust
2019. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül válogathatsz: https://www.youtube.com/watch?v=P43phJlxZOs

(habár van közte guggolás és kitörés is)

2019. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi majd megprobalom ezeket...es nem a helyes kivitelezessel lenne a gond hanem eleve nem tul jo a térdem..de lehet akk vegul maradok a terdrogzitonel
2019. jan. 31. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!