Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mire is jó ez a TRX?

Mire is jó ez a TRX?

Figyelt kérdés

Van egy darab kötél, ami nem tudom hány tízezer forint és akkor erre épül egy egész iparág?


Fekvőzni, húzódzkodni, gimnaisztikázni tudok kötél nélkül is.


Nem is értem ezt az egészet.


2019. jan. 31. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Gimnasztikai gyűrű ezerszer jobb, arra tényleg megéri beruházni. 5-6 ezer Amazonon-on és sokkal nehezebbé teszi a sajáttestsúlyos gyakorlatokat, főleg a tolódzkodást és fekvőzést.Ez a TRX szerintem is egy vicc.
2019. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A TRX-et hajók, tengeralattjárók személyzete számára találták ki. Cél az volt, hogy az egész testet megmozgató, változatos, adagolható nehézségű gyakorlatokat lehessen végezni vele. Használaton kívül az eszköz kicsire összepakolható.

Az polgári életben is jó arra, hogy utazáskor magunkkal tudunk vinni egy kicsi és könnyű edzőeszközt, csak alkalmas felfüggesztési pontot kell találni hozzá.

Sok jó gyakorlatot lehet vele csinálni, de mint sok minden más, ez sem mindenre jó. A többi szerintem is csak marketing körülötte. Pont úgy, mint a Kettlebell, Hot Iron, ... és sok más eszköz vagy irányzat.

2019. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Napi trx alázó kérdés megvolt. Most jöhet a CrossFit és a kettlebell.
2019. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy a calisthenics fikázására még nem állt rá...
2019. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!