Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Hány kg legyek ha edzek mellé?

171 cm magassággal hány kg legyek, hogyha 5,5 hónapja edzek? StreetWorkOut 1 nap 1:15 perc edzés heti 3-4 alkalom néha 2. Illetve 71.5 kg vagyok. És van egy kis feleslegem. Bár lehet ,hogy az nem sok!? De nem tudom nagyobb testömeg legyek vagy kisebb?

19/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: tömeg, sport, edzés, erő, izom

jan. 31. 12:46  Privát üzenet  

A válaszok
68 ra menj le

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 31. 13:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem rég azt terveztem ,hogy 67-re lemegyek. De mondtak nekem olyat ,hogy ha nagyobb a testömegem erősebb leszek ez nyílván így is van ,hisz nagyobb tömeggel tudok edzeni. De majd meglátjuk mit ír a többi válaszoló

# 2/5Időpont jan. 31. 14:08 Privát üzenet
100kg alatt egy férfi karácsonyfadísz!

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 31. 14:52 Privát üzenet

Szerintem egyenlőre jó a súlyod. Majd 7.2 hónap edzés után menj le 69.5 kilóra és növeld az edzés idejét 1:25-re.

Így jó lesz.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 31. 16:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké. Akkor felfelé ne menjek mert az már sok max 88,5 kg-ig mentem volna fel! Amúgy

# 5/5Időpont jan. 31. 20:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
0,25ös frontin mellé ihatok e citromfű teát? Egyszer kellene, hogy nagyon nyugodt legyek. (forgalmi vizsga)
Keverem a streetworkout-ot a súlyzós edzéssel, márciusba elakarok kezdeni szálkásítani, de mellé meg akarom tanulni normálisan a kezenállást és, tolódzkodón, hogy vízszintbe...
Szálkásításhoz mit kéne szedjek hogy szép formás legyek? Mega Amino 3200-at szedek ez mellé még mit?
Ha a vpx syngexet szedném abból a célból hogy izmosabb legyek persze gyúrnék is rá . Szednem kéne még mellé valamit vagy elég ez?
Ahoz hogy futball edző legyek elég ezeket a licenszeket elvégezni ( D, B, A, Pro licensz) vagy még a licenszek mellé külön testnevelési egyetem is kell?
3x10 alsó és felső fogásos húzódkodás mellé hányszor hány fekvőtámaszt végezzek, hogy "egálban" legyek?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!