Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyenge arcszőrzet és DHT krém...

Gyenge arcszőrzet és DHT krém (+ edzés és libidó)?

Figyelt kérdés
Nem voltam benne biztos, hogy jó kategóriába írom-e ki a kérdést, de talán itt kapok rá a leghamarabb választ. Szóval 30 éves vagyok, de az arcszőrzetem még mindig elég gyenge. Nagyon ritka, mint egy kamasznak. A testem többi része sem szőrös, viszont máig folyamatosan jelennek meg új szőrszálak. Az lenne a kérdésem, hogy DHT krém segíthet ezen? Ha jól tudom annak van olyan mellékhatása, hogy jobban szőrösödsz tőle. Edzésre és libidóra lenne valami hatása? Köszönöm!

2019. jan. 31. 15:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Nektek változott a szőrzetetek edzés hatására?
2019. jan. 31. 15:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Magyarra fordítva a kérdést. Kokszolni akarsz de félsz a tűtől, annyi eszed meg azért van, hogy szemest nem akarsz szedni. Kitalálsz valami, hülye magyarázkodást aztán várod a segítséget a cuccozáshoz.


Jól értelmeztem?

2019. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es. Nem, nem erről van szó. Tényleg a hiányos arcszőrzetemet szeretném ha dúsabb lenne. Elég ciki, hogy 30 évesen is olyan mint egy kamasznak. Van olyan 20 éves munkatársam akinek teljesen sűrű, nekem meg... Viszont azzal tisztában vagyok, hogy a DHT az egyfajta tesztoszteron. Azt hogy miben más mint amiket a gyúrósok használnak koksznak, azt nem tudom. Ezért írtam ki ebbe a kategóriába a kérdésemet, mert itt biztos hogy hamarabb kapok választ rá, mint mondjuka férfiak egészsége kategóriában... Hobbi szinten edzegetek, soha nem kokszoltam, nem is terveztem. De ha már használnám a krémet, érdekelne, hogy arra lenne-e valamilyen hatása. De igazából ez mellékes. Komolyan az arcszőr sűrűbbé tétele lenne a lényeg.
2019. jan. 31. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel meg egy orvost esteleg a névtelen, ellenőrizhetetlen gyakoris válaszolok helyett?
2019. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy csak fogadod el szimplán, hogy nem erős az arcszőrzeted?


Nevetséges, hogy ezért képes lenne valaki szteroidokat használni...


Mondjuk fenntartom, hogy nem ez itt a valódi kérdés.

2019. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy ez olyan komoly probléma, amivel orvoshoz kellene fordulnom. Mégis mit mondanék? És őt szerinted érdekelné? Komoly betegségek esetén is sokszor csak elküldik az embert. Egyébként miért írjátok hogy ez szteroid? Azt tudom hogy valami hormon cucc, de mégse tabletta vagy injekció, csak egy krém. Amúgy youtube-on találtam egy videót, ebben ízt mondják, hogy izmot nem fejleszt, mert valami enzim azonnal lebontja, viszont agresszívabb leszel tőle, és beindítja a szőrnövekedést, ami nekem pont jó lenne.


https://www.youtube.com/watch?v=UCz6tFvvm2s

2019. jan. 31. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Két lehetőséget látok. Vagy trollkodsz vagy nem vagy túl okos.
2019. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

A dihidroteszroszteron a tesztoszteronbol kepzodik, annal sokkal erosebb androgen hormon. Azonban teljesen mas a hatasa:

Fokozza a teljes testen a szornovekedest

Prosztata nagyobbodast okozhat es noveli a prosztatarak kockazatat

Fokozza a kopaszodast.


Magyarul a hajad levandorol az arcodra, es lehet szakallad. :) Viccet felreteve felejtsd el. A gyakori borotvalkozas erositi, ha ugy is gyenge, akkor ilyen a genetikad.

2019. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!