Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 nap kb mennyi kitörést...

1 nap kb mennyi kitörést csináljak? És mennyi súllyal?

Figyelt kérdés
És ha írtok valamennyit pl 1nap 60kitörés akkor kb mennyi idő után látszik meg?

2019. febr. 1. 16:56
 1/10 anonim válasza:
Nem? Kor? Cél? Súly? Mit hiszel csillagom hogy egy 100 kilós férfinak ugyannyival kell kitörésezni mint egy 45kilós nőnek?
2019. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok 17 éves 64 kg
2019. febr. 1. 17:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Célom csak annyi hogy formás legyen
2019. febr. 1. 17:15
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Mit jelent, hogy egy nap?


Edzeni napi 1, 2, x alkalommal szoktunk.


Ha 10 percenként megcsinálok 5 kitörést, akkor óránként 50-et csináltam, egy fél nap alatt 600-at, de még csak meg sem izzadtam :)

2019. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az osszeset, napi 2x.


Nem eleg csak kitores (gondolom kerekebb popsi lenne a cel), kene guggolni es egyeb kiegeszito gyakorlatokat is erdemes csinalni. Nem tudom mennyi sulyod van, de eleinte erdemes sajat testsullyal csinalni (pl 4x20-20 mindegyik labra) es amikor nehezebb lesz fokozatosan terhelni. Egyebkent ha kovetkezetesen csinalod, mar iden nyarra lehet eredmenye.

2019. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Azaz 1 nap csak példa volt:D Háát 12kg-s súlyom van de kétkezes, a sétálva kitörés jobban megy mint helyben, és igen kerekebb fenék a cél:D Csak kíváncsi voltam mennyit csináljak :) szoktam még ezenkívül ugrókötelezni, csípőemelést csinálni, guggolni,lábemelést csinálni:D
2019. febr. 1. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha edzoterem szoba se johet, inkabb csinald meg az "air alert 3" edzestervet. Ezt regen kosarlabdazoknak irtak, a robbanekonysag es sulypontemelkedes novelesere, pont a combot, feneket (meg vadlit) terheli, vege fele brutalisan. Anno en is megcsinaltam parszor, kis pufi dagadt voltam de a 2. air alert vegere top 5 futo es top3 ugro kozott voltam a csapatban. Persze nyomaba sem er egy sulyzos guggolasra alapozo edzestervnek de otthon jobb mint csupan kitoresekkel vacakolni. Googleban megtalalod.
2019. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi! :)
2019. febr. 1. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3-4x edzél, ne minden nap. Ha azt csinálod, akkor inkább kimész a formából, minthogy bele jönnél.
2019. febr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Áh mindennap amúgy sem lenne rá időm:DD
2019. febr. 2. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!