Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kell bármilyen engedély...

Kell bármilyen engedély otthoni edzőteremben való személyi edzés tartására?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy a vendégeim az edzésért fizetnek, abból én adózok (KATA) és ezen felül kell bármi engedély hogy üzemeltetem otthon, de a terem használatáért 0ft-ot kérek el, tehát azért senkinek nem kell fizetni.

2019. febr. 1. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan az érvényes,mint a hivatalosnál. Legyen biztonságos(nem szakad rá a keret), legyen egyszerű elhagyni tűz esetén(ezen felül tűzbiztos,menekülési terv,jelzés stb), megfelelő higiéniás feltételek, wc, zuhanyzó,takarítás, kézfertőtlenítő legyen kitéve,az eszközök legyenek áttörölve vele használat után és ilyenek. Mind a te saját,mind a vendégeid érdekében.
2019. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezt milyen indokkal ellenőrizhetné bárki is(nem mintha nem lenne igényes majd)? mivel nem hivatalos terem csak saját otthoni? Én eddig úgy gondoltam hogy semmilyen engedély mondjuk így nem szügséges hozzá
2019. febr. 1. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz?

Szerinted ezt a hülyeséget be fogja venni a Nav, hogy nálad mindenki ingyen edz?

Még azért, mert otthoni meg a tiéd, akkor máris mehet balkániba az ipar?

Te ilyenkor mi a f aszt érzel? :D

Mi lesz a következő?

Máltai szeretetszolgálat címszó alatt ukrán motorolajat fogsz címkézni, éves szinten 10000 litert, mert az Opelod egy kicsit sokat eszik?:D

Téged 7gy megfognak kúr ni, hogy öröm lesz nézni, már bocs.

2019. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Egy telefont megér.

2019. febr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!