Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes edzeni ha nem veszem...

Érdemes edzeni ha nem veszem olyan komolyan az étkezést?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy eszek húsokat stb, de nem számolgatom. Egy sportosabb alakot így is összelehet hozni?
2019. febr. 2. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes, én is így csinálom, arra figyelj, hogy fehérje minél több legyen, meg kalória pluszban legyél (de ne túl nagyban). Nem hiszem, hogy több éven/ tíz éven keresztül tartható az, hogy valaki minden nap grammra pontosan kajál.
2019. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni a mennyiségeket hogy fejlődni tudj.
2019. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak annyira vedd komolyan, hogy nem eszel hülyeségeket (sok cukor például). Persze néha lehet, nem azt mondom. Az edzés nem zárja ki azt, hogy időnként,,kényeztessük" magunkat egy kis csokival...stb. Viszont arra muszáj figyelni, hogy eleget egyél mindenből (ch, fehérje, zsír) és, hogy a kalóriatöbblet meglegyen, mert ez nélkül nem lesz fejlődés (maximum az elején egy kevés). Ezt eljátszottam az elején. Nem figyeltem a kajára és mily' meglepő, nem is fejlődtem. Aztán kezdtem nézni, hogy mindenből egyek eleget. Letöltöttem egy alkalmazást, csak beírom a mennyiséget és kiadja. De kb 1 hónapig méregeted a kaját és tudni fogod, hogy pl. 5 db tojásban mi van (nem kell grammra pontosan, csak kb). Meg amit észrevettem az az, hogy muszáj többször enni. Egy az, hogy 3 kajából nem nagyon lehet bevinni tömegelésnél a napi szükségletet, a másik meg az, hogy nem is jó, ha egy evésre teleeszed magad. Jobb szétosztva. Valamint az edzés előtti kaja is fontos. Ezt is kipróbáltam, hogy edzés előtt ettem, akkor jobban ment (mondjuk ezt józan paraszt ésszel fel lehet fogni szerintem.).
2019. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. febr. 2. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!