Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van a multivitaminban...

Miért van a multivitaminban tömegnövelő? Aki szálkásít, az már ne is szedje?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne a multiban tömegnövelő??
2019. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az az élelmiszeripari tömegnövelő szer lehet. Nem a te tömegedet fogja növelni, hanem a tablettáét.
2019. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2-nek igaza van. De még ha cukor is lenne benne,egy körömnyi tablettába akkor se tudnak annyi ch-t belezsúfolni,hogy az bármibe is beleszámítson.
2019. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Azért kell tömegnövelő olykor az étrendkiegészítőbe, mert egyes vitaminokból mikrogrammnyi mennyiségek kellenek (pl. D-vitamin), amit nagyon nehéz lenne beszedni, mert nagyító kellene hozzá, hogy egyáltalán megtaláld. Ezért tesznek bele tömegnövelőt, hogy valamiképp egy határozott térfogattal és tömeggel bíró tabletta legyen belőle, amit be is lehet szedni normálisan. Amikor megláttam ezt a kérdést, azt hittem, a humor kategóriában van.
2019. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!