Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A konjugált periodizációtól...

A konjugált periodizációtól csak erős leszek vagy nagy izmaim is nőnek tőle? 19/F

Figyelt kérdés

2019. febr. 3. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Már több kérdésben is látom ezt a konjugált periodizációt.

Írd le, hogy ennek mi a lényege, mit és hogy kell csinálni, mitől lesz konjugált periodizáció.

Akkor megmondom neked hogy mit csinál veled és erős vagy izmos leszel tőle.

2019. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ott a google, keresd meg szépen magadnak!


Hozzáértők válaszát várom!

2019. febr. 3. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Az alap vetés amit találtam róla, hogy 10 hét bontott edzés nagy súly alacsony ismétlés számmal, izolált gyakorlatok, aztán 10 hét teljes test edzés összetett gyakorlatokkal, utána meg gondolom ugyan az a nóta, csak nagyobb súllyal.

Nagyon rá vannak erre még a zöld jumbóra állva ma. :D

2019. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1

A konjugált periodizáció lényege,hogy egyszerre akarsz erőnövekedést és izomnövekedést elérni,közben robbanékonyságra is edzel.A konjugáció ezt jelenti.

Úgy néz ki ez általában,hogy van 1 max terhelés alsótest,1 max terhelés felsőtest,1 dinamikus alsótest és 1 dinamikus felsőtest nap és minden héten maxolsz egy gyakorlatvariàcióból.Pl.egyik héten nyomsz egy 5RM-et szűknyomásból,következő héten ferdepados nyomásból,utáma héten negatív nyomásból és így tovább.

Dinamikus napokon meg nagyon könnyű,kis súlyos,robbanékony ismétlések vannak,ezeknek a gyorsaság,robbanékonyság ffejlesztése a célja.

És ezen minden napra beraknak pár kiegészítő gyakorlatot

2019. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
#4, azért kérdeztem meg a kérdezőtől, mivel tudom, hogy ő egy idióta élettelen troll, aki már elég rég óta irkálja a hülyeségeit. Most is, kiírt egy kérdést, de azt sem tudja mit kérdezett.
2019. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már szemezgetek egy ideje a konjugált periodizációval,de még nem szántam rá magam,hogy ki is próbáljam
2019. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát itt egy trollt látok csak kedves #5...
2019. febr. 3. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Én napi szinten konjugálom a periodizációimat, és minden edzés után periodizálom a konjugációimat. Így nő egyszerre az izom és az erő.
2019. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!