Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szedhetnék magamra súlyt?

Hogyan szedhetnék magamra súlyt?

Figyelt kérdés
165 cm 45 kg vagyok. Könnyen izmosodom, de ez inkább szálkás, mint tömör izom, valamint képtelen vagyok a hízásra. Őszig muszáj lenne felszednem magamra valamennyit és erősödnöm is. Évek óta küzdök ezzel, rengeteg sportot kipróbáltam már, fehérjeport is ittam. Hozzáértők esetleg sorstársak válaszát várom.

2019. febr. 4. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

"de ez inkább szálkás, mint tömör izom"

Ömm... Hogy mi?

.

Amúgy: kalóriaplusz. Ilyen egyszerű. Nem kell túlgondolni. Számold a makrókat.

2019. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Ahogy az előző válaszoló is írta, a titok a kalóriabevitelben rejlik. Ha szeretnél súlyt szerezni magadra, akkor mindenképp növelned kell a napi kalóriabeviteled, és fontos arra figyelned, hogy napi legalább 3-szor normális ételt fogyassz, mert könnyen át lehet esni a ló túloldalára a mértéktelen zabálással meg a mekis kajával.


Ha már "hízni" szeretnél, akkor nem mindegy, hogy miből szerzed meg azt a többletet, és hogyan raktározódik az a szervezetedben. :)

2019. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!