Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az étrend jó szerintetek?

Ez az étrend jó szerintetek?

Figyelt kérdés

Reggeli: egy zabos fehérje

turmix/2tojás


Tìzórai: egy mirelethúsos zsömle


Ebéd: 2tenyérnyi csirkemell, 60g jázminrízs,pàroltzöldség


Edzés után: egy fehérjeturmix 2 szőlőcukorral


Vacsora: 2csirkemell/lazaz/tilápia

,pároltzöldség


Tudom a tízórai elég rossz,tervezem mással megoldani.


Tömegelek,mit szóltok ehhez az étrendhez?



2019. febr. 4. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el azt a szőlőcukrot!

Ha ennyitől nősz, jó, ha nem, kevés.

2019. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hozzáértők válaszára vártam...
2019. febr. 5. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig én osztom a véleményét a szőlőcukorról. Szerintem sem jó ötlet ok nélkül terhelni a hasnyálmirigyet.
2019. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy úgy állítsd össze az étrendedet, hogy kalória pluszban legyél, normális mennyiségű, minőségi zsírt is fogyassz, és figyeld a mérleget hetente, vagy havonta szintedtől függően. Ha felfele kúszik, és nem zsírosodsz, vagy csak minimálisat, jó vagy (esetleg utóbbi esetében csökkentsd a ch-t, és ezzel együtt az össz kalóriát.(napi +1-300 kalória körül kell legyél)), ha nem nő a súlyod, emelj a fehérjén (2g/tskg felé felesleges menned, naturálban), vagy zsír bevitelen.

Feleslegesen gyors felszívódású cukrot ne fogyassz, minél összetettebbet kellene keresni. Zöldségek is fontosak. (rostok - emésztés javítás -, vitaminok, ásványi anyagok stb)

2019. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!