Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek bele kezdjek...

Szerintetek bele kezdjek testömegnövelésbe?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve edzek saját testsúllyal 62 kg-vel és 176 cm magassággal kezdtem az edzést XD.... És már csajok terén kiéltel illetve volt már egy majd 1 éves komoly kapcsolatom. De mostmár úgy vagyok vele , hogy sok lány van illetve sokat ismerek. Ezért el kezdenék testömeget növelni. Mindenki fogadjon el olyannak amilyen vagyok. Persze dagadt nem akarok lenni túlsulyos se bár nem tudom mi számit annak “max ha kicsit duci leszek” kicsi felesleg nem baj inkább úgy mondanám . A ducit azt nem teljesen szó szerint értem. Bár nem értek hozzá. Na mind1 181 cm magas vagyok most szombaton voltam 71,5 kg azota feljöttem 73 környékére. A testzsír százalékom 13,1. Az izomtömeg pedig 42,? És jelenleg szinte vékony vagyok. Igazából nekem a max a 91 kg amire fel mennék. De ha a tükőrbe úgy látnám magam. Akkor egy bizonyos kilógrammnál le álnék. De úgy tudom ha túl sok a feleslegem az már nem egészséges illetve, lassabb leszek. Szerintetek hány kiló lenne az ami a legteteje vagy a határa lenne ennek az egésznek. Ha rendszeresen edzek rá? Persze ha úgy alakulna , hogy idővdl abba hagyom az edzést mert más dolgaim lesznek. Amik fontosabbak akkor 4 kg-t leadnék. 91 kg már sok lenne?! BMI-kalkulátort is néztem de mindeggyik mást mutat. Hisz azok csak kalkulátorok. De az 84 kg-t írt maxnak az én 73 kg-met meg 22-re pontozta ami normál. Dd volt olyan ami 95 kg-t irt maxnak de olyan is ami 78-at!

2019. febr. 5. 13:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve lábra tényleg hülyeség edzeni?
2019. febr. 5. 13:36
 2/11 A kérdező kommentje:

18/F ez ki

maradt

2019. febr. 5. 13:37
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
Tömegelj de alacsony legyen a szénhidrát. magas a fehérje túl sok a zsír rajtad
2019. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen Sajtot illetve sűlt húst szoktam

enni. Pl Disznót Édességet amúgy is ritkán eszek. A hurka-kolbász-ba meg tudom , hogy sok a szénhídrát.

2019. febr. 5. 13:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Jumboból a zöldet vegyél.
2019. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, lábra teljesen hülyeség az edzés. Kinek mutogatod? Csak az idődet veszi el.
2019. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 igaz nem tudom senkinek. De végülis a lábam is erősödik attól még , hogy nem tudom mutogatni :D?!
2019. febr. 5. 16:11
 8/11 anonim válasza:

Ha arányos testet akarsz akkor lábra is kell. Hülyén néznél ki 50-es karral, széles háttal, ha közben bot lábad lenne.

😂 Nem kell állandóan, de néha nem árt.

2019. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

(Az utolsó válaszoló vagyok!)

Tömegelj okosan, ne zsírosodj el, (izomtömeget is szedj, ne csak zsírt) aztán mehet a szálkásítás... amennyire szeretnél szálkásodni. Szebbek lesznek az izomtónusok az biztos..... Azon szoktam nevetni, h gebe csont gyerekek szálkásítanak nem is tömegelnek, tőlük megkérdezném! Mit akartok formálni? A csontot??? 😂😂(csak általánosság, ne vedd magadra)

2019. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Attól függ miből mennyit szedsz fel. Izom-zsír. Majd látni fogod mennyire "zsírosodsz el". +15kg sztem bőven elég.

85 az reális. Hirtelen hízás 90-re sztem megterhelné a szervezeted.

2019. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!