Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábnapon is mehet a kardió?

Lábnapon is mehet a kardió?

Figyelt kérdés

Nő vagyok

Alsótestre rúddal guggolni szoktam, lábnyújtót, belső combot edzek.

A felsőtestet változó, hogy hogyan osztom el.

Szeretek kb. 30 percet elliptikus tréneren is edzeni. Ezt lábnapon hagyjam el? Ma pl. elég jól bírtam, csak féltem még jobban terhelni. Vagy a kardió legyen inkább egy olyan napon, amikor súlyzós edzést nem végzek egyáltalán?


2019. febr. 5. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat ha egy jo labazas utan van kedved akkor hajra :D
2019. febr. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy jól esik. Mondanám hogy egy normális lábazás után nincs az az ember aki nekiáll kardiózni, de az izomfejlődésnek nem feltétele a minden edzésen minden sorozatban bukásig edzés. Hogy ha te úgy érzed, hogy még maradt rá erőd, van kedved, akkor csináld, ártani nem fog.
2019. febr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én komplett lábedést csinálok (guggolás, kitörés, lábtoló, combfeszítő, combhajlító, többféle vádli gyakorlat), de mindig szoktam kardiózni. Amit én ajánlok az az ergométeres evezőpad mert az szintén nagyon megdolgoztatja a lábat.
2019. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat sztem húzz bele és akkor nem lesz kedved és nem is kell majd kardio, mert sokkal jobban égetés majd a kaloriakat és a zsírt..
2019. febr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Áttekintve, a kardió bármi lehet, ami megerőlteti a szíved működését, nyilván, hogy annak az izma is képződjön, tehát bármikor csinálhatod, nincs megszabva, hogy mikor lehet, és mikor nem..Amikor érzed, hogy bírod akkor hajrá..Ha nem, akkor ne erőltesd, mert az egész edzéstől is elmegy a kedved
2019. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!