Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A combom szépen fejlődik,...

A combom szépen fejlődik, izmosodni látszik elég jól, de a fenekem mintha nem kerekedni, nem nőtt rá izom?

Figyelt kérdés

Van olyan gyakorlat amibe nem "kell" annyi lábat belevinni?

Jó lenne kicsit Kerekebb, nagyobb fenék,de inkább nagyobb mert így se rossz..


Sétáló kitores

Csípőemelés tarcsaval

Hátrafelé kitörés

Szűken guggolas


Ezeken végzem.

Most 14 kg súllyal, emeljem meg a súlyt?

Itthon edzek, max 20kg al tudok edzeni. Nemrég emeltem 4kg - al.

4x12 és ismétlések próbálok csinálni de az utolsó 2 körben nem megy mindig a 12..inkabb 10 vagy 9..

Csípőemelés 4x15


Min kéne változtatni?

Kissé vastagnak is látom a napokban a combom. Gondolom mivel fogyni kéne még kB 3 kgot meg amúgyis itt vagyok picit vastagabb és, mert láthatóan került oda izom (edzés közben is látom az izmot és utána is, amikor bedurran nagyon látszik)



Minden másban szépen fejlődik, egyedül a fenekem van lemaradva (tudom nagy izomcsoport)


2019. febr. 6. 22:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Úristen.. Bocsi.. Kijavit a telefon.. 🤔
2019. febr. 6. 22:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Probalj meg szelesen guggolni. A szuk guggolas inkabb a feszitot terheli.
2019. febr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Emelheted, ha bírod. Guggolásokat mindenképpen csinálj, van többféle is. Ja, és felhúzással is próbálkozz (alsó hátra is nagyon jó, emiatt figyelni is kell, hogy ne egymás utáni napon végezd).

Nekem egyébként a guggolás variációktól kerekedett ki, a zabálástól meg nagyobbodott :D Nem csináltam külön fenékre edzést, max csípőemelést súllyal, azt is a combhajlítóm miatt.

2019. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felhuzast lehet 1 kezes súlyokkal végezni? Csak az van itthon.
2019. febr. 7. 12:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem zabalok. Odafigyelek. De ez alap, anélkül neki se állnék..
2019. febr. 7. 12:15
 6/8 Karena26 válasza:
Nekem annó attól lett nagyon szép kerek fenekem 1 hónap alatt, a széles csípőm és zörgő csontjaim ellenére, mikor a saját súlyommal (kezdtem -10 kg) guggoltam 5×5-ös sorozatban, heti 2-szer. Edzés végén fehérjeporral természetesen.
2019. febr. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos erre nincs lehetőségem. 40kg súlyom van


Én 47kg vagyok

2019. febr. 8. 07:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy "kerekebb" legyen, az izomnak fejlődnie kell, ehhez pedig több kalóriát kell bevinned főleg fehérjéből, mint amennyit elégetsz. Ha ezt nem teszed, nem fogsz látni eredményt.

Valamint ha eljutsz arra a szintre, csinálj egylábas guggolást. Én is ezt csinálom, mert ahhoz hogy kétlábassal elérj ugyan akkora terhelést mint 1 lábassal szinte a testtsúlyodnak megfelelő tömeget kell magadra venned, ami megterheli a gerincedet.

2019. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!