Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kockák azok így fognak...

Ha kockák azok így fognak visszább húzodni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 175 cm magas vagyok a magasságom ellenére lapos a hasam de azért vékonynak nem mondom magam 69kg vagyok. És a hasam is kicsit-közepesen kockás! És most hagytam 10 hónap után abba az edzést. És én kb minden héten bulizok és 8-16 órán át max egy tábla csokit vagy egy hambit eszek! Ezzel gondolom fogyok is. Illetve a mivel már nem edzek nem akarom , hogy nagyon vissza húzodjanak a kockák! Heti egyszer nyomok egy 15 perces fenntartó edzést. Egész tetstre remélem ennyi elég ahoz , hogy ne fejlődjenek majd vissza az izmaim. Mert vissza húzodik annyira , hogy már szinte csak éppen látszik! Akkor fel megyek 71,3 kg kőrnyékére! Itt kezdődik az , hogy nem lesz lapos hasam azt akkor legalább nagyobb testömegű leszek. Csak az a gond , hogy én hajlamos vagyok annyit enni , hogy fel szedjek vagy másfél kg-t mert nem bírok magammal! És 73 kg-vel edzés nélkűl már sok lenne a felesleg nekem!? Másik kérdésem pedig ha nem cigizek szinte egyátalán illetve ha nem nagyon edzek akkor nőhetek mèg! Mert halottam olyat , hogy egy srác 26 évesen be fejezte a streetworkout-ot és nőt 6 cm-et , másfél év alatt! Mert olyan +7 cm magasság nekem is jó lenne! Ezzel a magasággal már tudnék nekem megfelelő csajt is szerezni! És nekem az olyan csajok tetszenek akik min 170 cm körűl vannak!

2019. febr. 11. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Az elején a kérdést el írtam, bocsi!
2019. febr. 11. 20:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Szar lesz így.


Nem fogsz 7cm nőni.


175cm-vel fel lehet szedni a 170-180cmes csajokat.


8 órán át egy csoki nagyon szar.

2019. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig én úgy halottam az edzés gátolja a növekedést! Amúgy tudom , hogy fel lehet szedni. De attól függ nekem nyilván olyan kéne aki tetszik meg persze belűlről is. Illetve nem lehet tudni , hogy a csaj , hogyan gondolkodik!
2019. febr. 11. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Az edzéssel sérül az izom, pihenés közben gyógyul emiatt nő. Ovisan ez van.
2019. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!