Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek is a testépítés az...

Nektek is a testépítés az élet értelme?

Figyelt kérdés

Felkelek, szigorúan megfelelő mennyiségű és minőségű alvás után. Odafigyelni az étkezésre, megtervezve az utolsó falatig, megvásárolni a megfelelő minőségi alapanyagokat, főzni.

Edzés, a gyakorlatok hibátlan végrehajtása, figyelve a test minden válaszát, reakciókját. Az edzés eredményeit dokumentálni melyeket lehet elemezni a pihenőnapon. Szabadidőben olvasni, tanulni a témában és persze regenerálódni.


Egyszerűen az élet minden percét meghatarozza a test építése. És ez CSODÁLATOS!


Ti, hogy vagytok ezzel?



2019. febr. 12. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

En nem, mert en tanulok(villamosmernoknek)

Es az nalam elorebb van prioritasi szempontbol, nyilvan ha majd ebbol akarsz megelni akkor ertheto a dolog.

2019. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen, a tanulás és a család/társasági élet nálam is a testépítés felett áll.

Persze érdekel a téma (=szabadidőmben utána olvasgatok), az edzést a mai napig nagyon élvezem és próbálom ésszerű kereteken belül minél jobban csinálni ezt az egész testépítést, de azért nem e körül forog az életem.

2019. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert ėlvezni akarom a dolgokat. Akkor ės úgy ahogy akarom. Nem fogok minden kajat kimėrni. Eszem amennyi jól esik, mindegy mit. Ha kell tripla adag füstöltcsülkös babgulyást.
2019. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem. Munka, karrier, egyetem, parkapcsolat megelozi, nem utolso sorban van mas hobbim is. Volt egy intenziv 2,5-3 ev, mikor a munkaval egy prioban csinaltam, naturalban, nem volt baratno, mas hobbi, nem jartam egyetemre es nem motivalt a penz, minden onbizalmam ebbol szereztem. Elertem amit akartam, innentol nem vagyok olyan motivalt, szigoruan hobbi. Talan meg egyszer az eroszintet fejlesztem, megnezem mit tudok naturalban kihozni, de nem rendelem ala az eletem.
2019. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Számomra pont, hogy egy tök értelmetlen dolog a testépítés, legalábbis nekem teljesen mások a prioritásaim, álmaim, céljai, egyszóval teljesen más dolgokért élek. Konkrétan bele is őrülnék, ha szigorúan szabályozott rendszer szerint kellene élnem, de kinek mi :)
2019. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

füstöltcsülkös babgulyás, a másik szerint értelmetlen dolog a testépítés...


Minek írtok ide akkor egyáltalán? Minek olvassátok a kategóriát?

2019. febr. 12. 16:15
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Én is mindenelé helyezem az edzést. Aki nem igy tesz az menjen sakkozni...
2019. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Mert mi tanulunk vagy dolgozunk. Kapcsolatunk van, hobbijaink es celjaink. De főleg mert Élünk! Jelentem ki ezeket úgy, hogy én is heti 6szor a kondiban izzadok. De hogy az életem ertelme legyen? Kizart.
2019. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7 es mit ertel el vele?
2019. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem az erőemelés az élet értelme.
2019. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!