Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érhető el jó forma súlymellénn...

Érhető el jó forma súlymellénnyel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leginkább: fekvőtámasz, húzódzkodás, tolódzkodás, guggolás, kézállvanyomásra gyakorlok, ezekhez használok (egyelőre) 5kg-os súlymellényt. Eddig izmosodtam, úgy ahogy szeretnék. A kérdésem az lenne, hogy ha 10, majd 20kg-os mellényt használok, még több izmot szedhetek magamra? Van értelme a 20kg-os mellénynek?



2019. febr. 13. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Az ismétléseket idióta módra növelgetni nincs, akkor inkább az ellenállást növeld. Tehát van értelme az extra súlynak.
2019. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat nekem volt es nem szerettem. Nagyon meleg volt, főleg nyáron...Eladtam es vettem helyette súlyövet. Tolodzkodast, huzodzkodast lehet vele neheziteni de sokkal kenyelmesebb raadasul olcsobb is. Fekvozni nem szoktam,hanem fekvenyomok inkább, beszereztem allvany padot otthonra stb .Hiaba keresed az ilyen alternativ megoldasokat,sajnos izmosodni sulyzos edzessel tudsz megfelelo utembe :/
2019. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet, nagyon jó "trükk" a gyorsabb izomépítéshez, jó időben kinti edzésnél én is mellényben nyomom!
2019. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez is egy kisegítő. Persze, nem olyan eredményes, mint egy bizonyos izmot megcélzó gyakorlat. De ugye plusz terhelés, csomó izmodnak kell többet dolgoznia. A láb, törzs. Ilyen elég általános dolog. Szóval van értelme.
2023. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!