Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Jó választás lenne Christopeit sport Profi Center De luxe két oldalas kondigép? Mert napi 3 órát utazom + a munka de otthon azért van 1 vagy 2 órám ezért gondolkozom rajta hogy ez a gép aránylag az egész testet megmozgatja?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kondigép, vásárlás, befektetés, mozgás

febr. 13. 20:00  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Még nem tudom hogy méretben nem kicsi a gép, mert 194 cm magas vagyok már csak azért is hogy a gyakorlatokat rendesen meg lehessen csinálni...

# 1/2Időpont febr. 13. 20:22 Privát üzenet
Nem kell ilyen szarság...:D Erokeret kell + pad + ketkezes rud es suly + egykezes esetleg. Vegyel eloszor egy 180-220 cm-es kétkezes rudat meg tolodzkodo huzodzkodo.Ha hasznalod rendszeresen akkor erdemes beruházni erokeretre es padra. Önmagában egy ketkezes ruddal is tudsz csinalni csomó mindent: evezes, felhuzas, mellrol nyomas, allig huzas, eloreemeles,bicepsz, tricepsz nyujtas fej folott vagy akar a földön fekudve, guggolas stb. Egyedül a mellizom az amit pad nelkul nehez megedzeni,de ahhoz ott lenne a fekvőtámasz+ tolodzkodas.Remelem segitettem!Amennyiben mindenképp komolyan cuccban gondolkozol akkor erokeret kell,nem ilyen multi gép... ezerszer tobbet er a szabadsuly.Gondolod irhatsz, tudok segiteni,mert en egy éve rendeztem be otthonra egy kis konditermet.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 13. 21:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a pontos neve ennek a tricepszgépnek?
Lapsúlyos kondigép 100 ezer forintig?
Ha hardgainerként tömeget szeretnék növelni jó választás a TRX, vagy az épphogy a kevésbé látványos, mint a kondizás?
Biotech USA One a Day jó választás lehet?
Edzőterem otthon? Üdv. El szeretnék kezdeni otthon kondizni. A hely adott, van egy fekvenyomó padom illetve pár egykezes súlyzó és némi súly.
Fehérje forrásnak jó választás?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!