Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mért van az, hogy egyik...

Ricsi15hun kérdése:

Mért van az, hogy egyik terembe kitolom a 70 kgt is 3-szor a másik konditerembe pedig csak a 60 kg megy kb 3-szor?

Figyelt kérdés

Mióta egy új konditerembe járok azt tapasztalom, hogy ott valamiért nehezebben megy a fekvenyomás, ezt a velem szintén együtt kondizó barátaim is tapasztalták magukon.


Ez mind időtől és energia szinttől független.

(A súlyok megegyeznek csak a kialakításuk másabb)


Nem tudom mért van ez, talán kicsit vastagabb a rúd, kicsit másabb a pad stb stb.


Remélem valaki tud választ adni mert eléggé kiváncsi lettem.



2019. febr. 13. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de velem is volt,hogy edzettem egy másik terembe és csak 6 ment nagy nehezen abba a súlyba,amibe könnyen ment 8 a másikba
2019. febr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez az és nagyon idegesít, mert nem tudom ugyanúgy megdolgozni a mellem, illetve na, mégis csak jól esik látni, hogy 1 hónapja csak 60 ment aztán már 70 is valamennyire de így meg csak visszaesés.
2019. febr. 13. 23:45
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert ha ráteszed a súlyokat vagy a rudat a mérlegre, akkor majd látod, hogy nem ugyanannyi szinte soha.
2019. febr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyik helyen nehezebb a rúd.
2019. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nehezebb lehet a rúd..
2019. febr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg a rúd más, vagy a kevés szénhidrát bevitel.
2019. febr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
En meg hozzatennek valamit, ami nagyon sokat szamit es elsore orbitalis hulyesegnek hangzik. Ez pedig a feny. Hatarozottan eszreveszed, hogy ha egy relative sotet/arnyekos, nem megfeleloen megvilagitott helyen vegzed a gyakorlatot, akar ugyan abban a teremben is. Pl. ahol van egymas mellett 4-5 fekvenyomo pad, vagy 2-3 guggolo allvany, amelyik folott van kozvetlenul vilagitas, ott jobban mennek a sorozatok mint amelyikre csak szort feny jut. Meg azt is eszreveszed, hogy hattal allsz a fenynek, vagy szembe. Utobbi esetben jobban megy a gyakorlat azonos sullyal. Fogalmam sincs mi az oka, nem is neztem meg utana, de a szaraz borus idobeni, vagy szurkuletben valo vezeteshez tudnam hasonlitani.
2019. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7-nek

Van benne valami, ott ahol jobban általában fölöttem van a fény viszonylag közel hozzám.

A szénhidrát bevitel is lehet akár de már próbáltam ugyanabba az időpontba mindkettő helyen, nagyjából ugyanolyan étkezéssel.

Eddig is Köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 15. 21:46
 9/11 A kérdező kommentje:
Amikor csak rúddal csinálom akkor nem érződik kitudja, bár tudomásom szerint álltalába mindenhol 20 kg az alap rúd.
2019. febr. 15. 21:47
 10/11 anonim ***** válasza:
a pad szélessége miatt is lehet ha jobban megtámasztja a hátadat lapockáidat
2019. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!