Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zsírégetőnek van haszna?...

Zsírégetőnek van haszna? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ülőmunkát végzek, 40 éves férfi vagyok, testalkatom nagyon messze van az ideálistól: 170cm/105 kg

Hetente 2x1 órát edzek erősítő gyakorlatokat személyi edzővel, illetve 1-2 alkalommal 1-1 órás kardio edzés is van.

Ehhez az étkezésen is alakítottam, csökkentettem a mennyiséget, azon belül nagyrészt elhagytam a cukort és a fehér lisztet, emeltem a zöldséget és a rostot. Kcal értékben olyan 1800-2000 körül eszek.

Ez egy lassú fogyást eredményez nálam, 2 hónap alatt 2 kiló ment le.


A kérdésem, hogy ehhez érdemes-e valamilyen táplálékkiegészítőt, zsírégetőt szedni?

A személyi edzőm szerint fölösleges, illetve sok cikket olvasta, ami szintén ezt állítja, a boltok nyilván nyomatják, de azért szeretném megfuttatni a témát itt is.


Kérlek titeket, hogy azok írjanak, aki tényleg próbálta már és van róla tapasztalata akár pro, akár kontra. Az "úgyse ér semmit" típusú hozzászólások most tényleg nem segítenek :)


köszönöm



2019. febr. 14. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
valamennyit biztosan segít, de a munkát nem fogja elvégezni helyetted
2019. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
természetesen, nem gondolom, hogy munka nélkül bármi haszna lenne. A kérdés az, hogy ha van némi (de azért nem nagyon sok) edzés és némi (de azért nem durva) diéta, tehát mindenből normál mennyiség, akkor van-e értelme megtámogatni még ilyennel, vagy parasztvakítás vagy csak azoknak jó, akik szigorúbban veszik ezt a dolgot stb :)
2019. febr. 14. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem az úgysem ér semmit közel lehet a valósághoz. Illegális doppingszerek között vannak olyanok amik valóban segítenének de gondolom olyat nem akarsz használni. Én növelném a kardiót ha bírod menny ki minden nap futni.
2019. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sportember11 ***** válasza:
Szia! A fogyás összetett folyamat, főleg, ha meg is akarod tartani a vékony alkatodat. Én is 170 cm vagyok és 92 kg-ról fogytam le 68-ra. Mindezt kb. 7 éve, és azóta is tartom a súlyom. De ezt kizárólag életmódváltással tudtam elérni.
2019. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ér semmit, mert: egy tabletta nem fogja helyetted felhasználni a bevitt energiát.
2019. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma 14:02 es válaszoló vagyok. A két hónap alatti 2 kilós fogyás nagyon kevés. Én 85 ről kb 80 ra lementem 1 hónap alatt, aztán nem bírtam megállni és sokszor félrekajáltam. Több mozgás kellene, mert kb heti 1 kilótól lehet egészségesen megszabadulni.
2019. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!