Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A naturál testépítést mennyire...

A naturál testépítést mennyire érdemes komolyan venni?

Figyelt kérdés

Az ember edz, kardiózik, odafigyel a kajára de igazán látványos fizikumot nem lehet elérni. Relatív sokat teszel bele, de az eredmény kevés. Rengeteg edzőterembe járóról meg se lehet mondani hogy edz kis túlzással.


A naturál versenyek meg vicc kategória, 5-6% testzsírnál alig marad izomtömeg.



2019. febr. 16. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Halál komolyan nem erdemes. Valóban nem fog látszani a legtobbnel hogy edz.


Nalam sem latszik ezert visszabb vettem. Ugy mondanam csak félkomolyan veszem, ebből ugysem profitalok sohasem.

2019. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha valakinél nem látszik fél- egy év után hogy edz ott baj van.


Nem érdemes halal komolyan venni

2019. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lazy Lover ***** válasza:
Nem érdemes
2019. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én edzőm naturál és bőven izmosabb mint az átlagemberek, most szerintem visszább vett de régen komoly formája volt naturálként is.
2019. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi a célod vele. Szerintem egy normális, egészséges fizikumot össze lehet hozni, ha jól csinálod. Nyilván szar kajával, szar edzéssel 0 motivációval nem.


Mondjuk én sem versenyekre készülök, csak egy normális formát akarok hozni.

2019. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Csak kokszal érdemes ezt komolyan venni. Koksz nélkül semmi értelme.

Amúgy biztos forrásból tudom, hogy a naturál testépítők is szteroidoznak...

2019. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Edzel,azert mert neked oromet ad,de ne vedd komolyan heti 4-5 napot edz le..csokolom
2019. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az első években alig izmosodtam és csak az erőszintem fejlődött.

Többször abbahagytam és újrakezdtem mire feljött az izom.

2019. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Versenyezni naturálban? Nem érdemes, olyan szárazságnál alig marad izom, szinte átlag izomtömeg van rajtuk és semmi erő. Én fix hogy sose megyek le 10% alá.

Mondjuk abba belekötnék, hogy igazán látványos fizikumot nem lehet elérni, 4-5 év alatt kemény, okos edzéssel és jó étrenddel, kreatinnal el lehet érni a naturál csúcsot aminél nincs jobb csak nagyobb. Az átlag edzőterembe járó relatív se tesz bele sokat (azok se, akik 2 hét után elkezdik a danabolt de magmarad a sz*r edzés és sz*r kaja, aztán pár kúra után az egészet abbahagyják), ne azokhoz viszonyítsd a kokszos profi testépítőket.

2019. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
17 éve edzünk hobbi szinten, Lifetime Naturálon. Így is nagyon látványos eredményeket lehet elérni. Persze mi testépítésben nem versenyzünk, és nem is versenyeztünk soha, mert ez a része a dolognak nem érdekel. Inkább az erősportok szerelmesei vagyunk. Én /Krisz/ 186cm magas vagyok, volt már 84kg körüli testsúly mellett jóval 10%alatt a testzsírom, de ez csak egyszeri "próba diéta" volt, mert mint mondtam a versenyzés nem érdekel testépítésben, így a testzsír %-ot is feleslegesnek tartom hosszabb távon 10% alatt tartani. Most az erősportokat ötvözzük a bodys edzéssel, így is olyan látványos fizikumot lehet felépíteni amire sokan ujjal mutogatnak, hogy "kokszol"... Most 105kg vagyok 20%körüli testzsírral. Szóval ha nincsenek versenyzői ambícióid akkor megéri, mert látványos fizikumot lehet így is építeni. Ha meg versenyezni szeretnél így, akkor marad a "vicc kategória" a te szavaiddal élve.
2019. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!