Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zsírégető tapasztalatok?

Zsírégető tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy zsírégető pakkot szeretnék rendelni és ebben kérném a tanácsaitokat illetve tapasztalaitokat.

Biotech super fat burner,liquid carni x és egy tejsavó fehérje lenne amit rendelni szeretnék.

Étrend jó,edzés futás egyenlőre míg sérült a vállam aztán kardió köredzések mennek majd heti 3szor.

Eddig lement 7 kiló 3 hónap alatt de még szeretném ha zsírból "olvadna" kb 3 kg.



2019. febr. 17. 12:43
 1/5 sportember11 ***** válasza:
Én természetes módon, mozgással és egészséges étrenddel fogytam le. Az ilyen kemikáliák, miket magadba akarsz tömködni sajnos nem segítenek hosszú távon. Szerintem jobban jársz, ha folytatod az eddigi irányt és kicsit türelmesebb leszel. Le fog olvadni a maradék zsír is idővel, és ha tartod az életmódot utána is, akkor többé nem is jön már vissza. Hajrá!
2019. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felesleges.

A fogyás az étrendeden múlik. Azt mondod az rendben van, akkor az a maradék 3 kiló is le fog menni rólad, ne félj.

2019. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek akkor jók ha helyileg akarsz zsírt égetni pl. hasról
2019. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Akkor tartom ezt az életmódot meg türelmesebbe kapcsolok.

Főleg hasamról szeretnék még zsírt égetni,magasan ott van a legtöbb felesleg,remélhetőleg 1 éven belül eltűnik a nagy része ezzel az életmóddal (3-4 kg).

Zsírégető nélkül milyen módszereket szoktatok alkalmazni ha megállna a fogyás?

2019. febr. 18. 06:54
 5/5 anonim ***** válasza:

tovább csökkentem a kalóriabevitelt

ennyi

2019. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!