Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testsúly mennyit számít az...

Testsúly mennyit számít az erőben? Ha csak 70 kiló vagyok, nem lehetek olyan erős, mint egy 120 kilós ember?

Figyelt kérdés

Brutális fizikai erőszintet akarok elérni.De nagyon alacsony vagyok,164 és emiatt a testsúlyom is kicsi.

Én mindig arról álmodoztam,hogy nehézsúlyú ketrecharcos vagy ilyesmi leszek.De nem tehetek róla,hogy nem nőttem meg.



2019. febr. 17. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ketrecharcos simán lehetsz akár a világ legjobbja is.Mivel nem írtad hány éves vagy stb...Ott lehet ütni rúgni földre vinni stb...nehézsúlyt már 90+körül jegyzik úgy tudom.Noss nézz meg egy magasságodhoz hasonló 90kgos harcost vagy szálkásabb testépítőt.Elég masszívak annak ellenére hogy alacsonyak.

Ilyesmiben gondolkodj.

Az előző hozzászóló is jókat ír annak ellenére hogy nyomat egy kis ön reklámot :D

2019. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!