Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért tartják rosszbak sokan...

Miért tartják rosszbak sokan a jégkrémet? Alig van benne kalóroa, szerintem diéta alatt is bátran mehet.

Figyelt kérdés

2019. febr. 18. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy troll kérdés(?), de van benne igazság.

Amíg nem profi testépítő vagy, nem azon a heti egy-kétszer 1-200 kalórián döglik meg a diétád. Nyilván nem napi 3 duplacsokis magnumot kell betolni, de nem halsz bele, ha betolsz az arcodba egy calippo-t a Balcsin.

(Tavaly bejött a Solero eper smoothie nevű, 49 kalóriás jégkréme. Kicsit csajos, de szükség törvényt bont. ;) )

2019. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már miért lenne troll kérdés?Egy gombóc fagyiban nincs 100 kalória
2019. febr. 18. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért nem minden a kalória.

Makrók, glikémiás index, feldolgozott tápanyagok, stb.


Ismétlem, nem a világ vége a fagyi/jégkrém, de ettől még nem lesz egészséges.

2019. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viccen kívül, sokszor van, hogy edzés után iszok egy fehérje turmixot, meg fagyit eszek. Legrosszabb esetben a benne lévő cukor úgyis az izmokat tölti fel. Hobbiból edzek, belefér nekem.
2019. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valoban nem sok kaloria. Inkabb az vele a gond hogy impulzus szeruen valtoztatja az inzulint, ami dietaban csak egy idopontban nem hatranyos: edzes utan mint ahogy irta az elozo.

De ott van pl. a tejszinhab. Azt is elsore troll gyanus, mar csak a puszta gondolata is. De keves kaloria, kb. egy flakonban van annyi cukor meg zsir mint amit egy atlagos minosegu tejsavoval egy het alatt beviszel. Dietaban en kifejezetten szeretem, nagyon eltelit, gyorsan fogyaszthato, a falasi inger hirtelen csokkentesere kivalo.

2019. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!