Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alakformálásra vagy izomtömeg...

Alakformálásra vagy izomtömeg növelésére kezdetnek az alábbi edzésterv megfelelő?

Figyelt kérdés

5-6 éve hagytam abba a rendszeres edzést egyetem miatt, ami eléggé lehozott az életről. Mondhatni 17-18 éves koromhoz képest egész jó alakom volt. Az edzések hiánya, valamint az egészségtelen táplálkozás miatt kicsit elkezdett nőni a hasam is, valamint a meglévő izmaim elernyedtek, a felsőtestem megvékonyodott. Szeretném újra formába rántani magamat és kis utánaolvasás után ezt az edzéstervet találtam.

[link]


Konditerembe soha sem jártam, 6 éves koromtól 16-17 éves koromig atlétikáztam, sportoltam. Itt nagyjából minden gyakorlat világos, csupán egy dolgot nem értek. Az "Ismétlés: 10-12" oszlop pontosan mire is akar hivatkozni?



2019. febr. 19. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy sorozat 10-12 ismétlésből áll.
2019. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja hogyne, világos. Köszi :).
2019. febr. 19. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:

1.Mell bicepsz

2.full la

3 vall tricepsz

4.hat

2019. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!