Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek el kezdjek edzeni?

Szerintetek el kezdjek edzeni?

Figyelt kérdés

Szerintetek meg éri el kezdenem edzeni? Vagy elég nekem az ha járok kick box-ra? A kick box-ot már nem sokára másfél éve tolom! És szeretném meg azt is nyomni egy ideig. Mert nagyon jól meg tanultam verekedni! Vertem már meg egy olyat aki kb velem egy magas volt izmos! Járt elvileg Thai Box, Eszkrima és jelenleg is karaték! Bár az előbbi 2-re járhatott max 2-3 hónapot! De 1 éve karatézik már! A kick box edzéseken is vertek már szét ami jó. Én is másokat, és ezzel is fejlődtem! Bár azon gondolkozok el kéne kezdenem edzeni! 88-89 kg között mozgok jelenleg 89 körül lehetek bár ma még nem ettem sokat, de volt olyan hétvége mikor leestem 85-ra meg olyan amikor 92 kőrnyékére is fel mentem ami már sok de lehet ha elkezdek edzeni nem lesz sok! 15-16% a tzs-m! Ami a hasamon is látszik. Az a kicsi zsír! Illetve nem vagyok túl magas 184-185 között lehetek talán! Szerintetek nőveljek még a testömegemen majd. Vagy maradjak 88 kg körűl. Fogok keverni edzőtermes illetve saját testsúlyos edzést is! Illetve a későbbiekben 1 alkalommal lehee be nyomok magamnak kis 1 adag syntholt! Vagy nem tudom , hogy a syntholos dolog , hogy működik! De az biztos , hogy minden edzésem

közbe, meg fogok inni egy kis olajat 😂! Úgy halottam, hogy már maga az olaj is segíti az izom fejlődést! De én ezekhez még annyira nem értek. Segítsetek XD!



2019. febr. 19. 13:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Illetve a kick box az jobb , mint a mui tha ? Nem azért kérdem mert váltani akarnék! Mert nekem a kick már meg tetszet ! De mindenki mást mond, hogy teknikáktól függöen ez vagy az a jobb... !

És 19/F

2019. febr. 19. 13:15
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem te konvergálsz a 80-as intelligencia hányadoshoz
2019. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oké. Nem tudom , hogy értetted ! Az a baj talán , hogy nem értek ezekhez a dolgokhoz? Proteines csoki és fehérje por is tervbe van amúgy. Azokra van szükség?
2019. febr. 19. 13:24
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Mond, hogy csak troll vagy. Könyörgöm mond!
2019. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom troll vagy, ennyire hülye nem lehet egy élőlény se... :/
2019. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem

tróll vagyok . Nem tudom mi a baj! Az , hogy fel hoztam

a syntholt? Tudom , hogy egézségre veszélyes! De le írtam , hogy nem értek hozzá, sőt... Nem tudom miért nem lehet segíteni! Ti nem, hanem rögtön az van , hogy tróll vagyok!

2019. febr. 19. 13:40
 7/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom ezt az oldalt át kéne nevezni gyakori idiótákra! Mert úgy láttom már mindenhová csak negatív emberek válaszolnak!
2019. febr. 19. 13:41
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
De le lettünk oltva 😁
2019. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem olt le titeket senki! Csak azt kérdezem , hogy miért kel bántani? Mert vannak helyesírási hibáim, az mindenkinek! Legalább egy kevés!
2019. febr. 19. 14:24
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne, ne próbálkozz. Nincs most se időm se elég zsírkrétám hogy elmagyarázzam.

Ja, amúgy mehet a konjugált periodizáció.

2019. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!