Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 0 testépítéssel, futással és...

0 testépítéssel, futással és étrend oda figyeléssel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 0 testmozgással (kb napi 5km séta a suliból hazáig) , és oda étrend oda figyeléssel lehet fogyni?
2019. febr. 19. 15:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem a kérdésben hogy semmi testmozgással lehet fogyni?
2019. febr. 19. 15:46
 2/6 anonim ***** válasza:
igen.
2019. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de löttyedt sz#r leszel, ha nem sportolsz semmit es nem lesz izom rajtad.
2019. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy terveztem hogy lefogyok majd utánna edzek. Mivel van egy haverom 3 éve gyúr úgy hogy kezdett vagy 130 kilóval és nem fogyó kúrázott csak fehérjézett meg heti 3x 4x jár edzeni. És kb ugyanúgy néz ki most mint 3 éve ugyanolyan nagy darab (látszik rajta hogy jár kondiba) de még felse tudja húzni magát hiába nagyon, erő van benne.
2019. febr. 19. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

"Úgy terveztem hogy lefogyok majd utánna edzek." Tervezd inkább úgy hogy edzéssel fogyszle,100ezerszer könnyebb.


" Mivel van egy haverom 3 éve gyúr úgy hogy kezdett vagy 130 kilóval és nem fogyó kúrázott csak fehérjézett meg heti 3x 4x jár edzeni". Vagyis edzett amit te nem akarsz...


"És kb ugyanúgy néz ki most mint 3 éve ugyanolyan nagy darab (látszik rajta hogy jár kondiba) de még felse tudja húzni magát hiába nagyon, erő van benne." Ha erőgyakorlatot nem csinál akkor honna tudod hogy erős. A másik 130kg ból azért lehet fogyni...60peďig nem kellene.


Igazáb9l csak étrendel is lelehet fogyni. Kevesebb kalóriat vigyelbe mint amennyit elhasználsz. A szerveze valahonnan potolni fogja,nyilván a tartalékokból (hájból).

2019. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja
2020. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!