Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjem tinédzser...

Hogyan kezdjem tinédzser korban az edzést?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy nyártól, vagy az előttől eljárok rendszeresen konditerembe, mert szeretnék egy kis izmot felszedni. Hogyan kezdjek hozzá? Vannak tippjeitek? Hogyan, mit edzek, leginkább felsőtestre, karra, így, hogy még csak most állok neki?

2019. febr. 20. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

az alapoktól mindent most így nem tudunk elmagyarázni

most nem szemétségből de a google a barátod

annyi jó cikk/weboldal van ami ezeket összefoglalja

2019. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3szor edzél le mindent (mondjuk hétfő, szerda, péntek)
2019. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom középiskolás vagy, minek várni nyárig? Kezdd el minél előbb, hogy nyárra már meglegyenek e kezdeti eredmények. Ilyenkor a csúcson van a tesztoszteron és növekedési hormonszinted, olyan helyzetben vagy mint aki doppingol.

Megtennéd, hogy megadod az adataidat (nem lakcímre gondolok), a rövidtávú céljaidat, és hogy sportoltál-e már? Akár privátban

2019. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, segítőkészek voltak! Jöhetnek még!:P
2019. febr. 21. 22:51
 5/7 anonim válasza:
Szerintem előbb azt kéne eldöntened, hogy egyesületben vagy csak önszorgalomból szeretnél sportolni. De szerintem futással, felüléssel és nyújtással kezdj...
2019. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyedül, önszorgalomból.
2019. febr. 23. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Lassan itt a nyár!! készülj
2019. máj. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!