Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hozható ez a forma otthoni,...

Hozható ez a forma otthoni, saját testsulyos gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fél éve edzek itthon,saját testsulyos gyakorlatokkal. Szerintem szépen erősödök. Az lenne a kérdésem, hogy egy ilyen formát el lehet érni itthon?

[link]



2019. febr. 21. 19:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Most ez komoly? Valamelyik nagycsoportos is formásabb mint ez...
2019. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Rossz helyen kérdezgetel.


Itt aki nem 100 kiló, annál egy óvodás is izmosabb.


Amúgy teljesen rendben van ez a testalkat, minek is ennél több? Saját testsúllyal tökéletesen hozható.

2019. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Már ne haragudj testépítés kategoriába írt, én 6 éve dezek, és amikor elkezdtem jobb volt a formám..
2019. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Igazábol nekem ez mindig is jobban tetszett, mint ha nagydarab lennék

2019. febr. 21. 20:08
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha pl fogysz, akkor is jobb formába építed a tested nem? =>testépítés (és ez a kategoria áll a legközelebb a kérdéshez)
2019. febr. 21. 20:09
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Edzés nélkül hozható forma.
2019. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Jobb volt ennél a formád edzés nélkül? Akkor örülj magadnak.


Valakinek meg olyan sz.r a genetikája, lehet hogy 1-1,5 évet küzd érte. De ő is ugyanúgy testet épít.


Én 57 kiló voltam 185 cm-hez mikor kezdtem és most hasonló formában vagyok mint ez a fazon és elégedett vagyok, és testépítőnek is tartom magam. Természetesen, hobbi, amatőr szinten.

2019. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Hova korcsosul a mai férfi társadalom, hogy ezt a fizikumot bármilyen szinten is példaképnek tartják? Ezért van teli az edzőterem feszengő, 60-70 kilós gyerekekkel akik 5 éve ugyan akkora súlyokat használnak, mint amikor elkezdték. Szörnyű. :D
2019. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

1., nem példaképem

2.,neked ki a példaképed? Pl egy szarrá kokszolt Kathi Béla?

Egy szarrá kokszolt Lazar Angelov?

2019. febr. 22. 08:50
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem szimpatizalok a magyar testepito tarsadalom elittel es a doppinggal sem. Tovabba nincs peldakep, max. a 23 eves onmagam. De latom megfogtad a lenyeget.

Csak egyszeruen meglepodtem, hogy mervado ez a fizikum szamodra, vagy barkinek is. Ugy gondolom ez rossz vonal, ha mar valaki idot ol ebbe az egeszbe, ne ez legyen a cel. Persze itt jonnek az izles beli differenciak, plusz a kerdesed sem erre iranyult. Bocs ha bunko vagy degradalo volt a hangnem.

2019. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!