Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorfként 1 év tömegnövelés...

Ektomorfként 1 év tömegnövelés után úgy érzem elértem a súlyhatáromat, mit javasoltok? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen hízó tipus vagyok.Szinte állandóan eszek,mert ha kimarad pár étkezés,már rögtön fogyok is.Pár nap alatt kilókat tudok fogyni,ha keveset eszem.

1 éve mikor belevágtam a tömegnövelésbe 70 kg voltam,de voltam már 65 kg is mikor egyáltalán nem figyeltem a kajára.(185 cm magas vagyok)

Jelenleg 83 kg vagyok,de nem merem abbahagyni a tömegnövelő ivást,mert félek,hogy lemennek a nehezen megszerzett kilók!Régen mindenki piszkált,hogy milyen sovány vagyok,most meg kapom a dícséreteket,hogy ki vagyok kerekedve.Az edzéssel nincs gond,heti 4-5 alkalommal nyomom.Viszont már a tömegnövelő látványától is undorodom!

Mit csináljak?Vegyek csak fehérjét,szálkásítsak?

Légyszi segítsetek!



2019. febr. 22. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Miért nem tudod megenni normál kajában? Minek a tömegnövelő?

Annyira azért nem nehéz makrókat számolni.

2019. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na most sokat segítettél neki (Y)
2019. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A tömegnövelő számomra a szükséges plusz!

Egyszerre nem tudok nagy adagokat megenni,ezért eszem sokszor.Mindig is ilyen típus voltam,egész nap eszegetek,nem bírok hatalmas adagokat enni,mondjuk napi 3-szor.Inkább eszek napi 6-szor kisebb adagokat.Viszont nem mindig tudok akkor enni mikor én akarok,mert ugye dolgozok,meg szaladgálok egész nap stb.

Ilyenkor jön jól a tömegnövelő.Mostanában már csak edzések után iszom,mert már kaja helyett nem veszi be a gyomrom.

2019. febr. 22. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan típus vagyok mint te. Méretek is stimmelnek. 65kg-ról kezdtem, most 80kg vagyok, de rendszeres edzéssel felmentem 83kg-ra. Egyszerre sokat nem tudok enni. Szerintem egyszer átlépem a 83-at, ha újra visszatérek a rendszeres edzéshez + még több, táplálóbb kaja + tömegnövelő. Hajrá neked is.
2019. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Keress magas kalóriasűrűségű kajákat.

pl a mogyoróvaj (nem a nutella!) szerintem marhajó ilyen szempontból

2019. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen!

A mogyoróvaj nagyon jó,én is használom.

A Nutella tele van cukorral!

2019. febr. 22. 20:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő helyett turmixolj össze fehérjét, banánt, mogyoróvajat, zabpelyhet és tejet.
2019. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért a tömegnövelő nincsen tele cukorral? A zsír bevitelen emelj. Sokkal könnyebb és egészségesebb azzal tömegelni mint cukorral.
2019. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik tömegnövelő van tele cukorral...
2019. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de jo nektek,,en meg 178cm 90 kg es nehezen fogyok..de jo lenne..izmosodni és zsirt veszteni..látjátok?nem jo ami van..en meg irigyellek titeket
2019. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!