Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme el kezdeni edzeni?

Van értelme el kezdeni edzeni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozok ,hogy van e értelme annak , hogy el kezdjek edzeni! Hogyha belém kötnek akkor egy verekedésbe az izom dominál e valamit főldhardban , vagy inkább valami küzdősport, és a taktika is elég! 175 cm , 61 kg

2019. febr. 24. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül dominál, de nem is hátrány...
2019. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha látják rajtad, hogy gyenge kis nyikhaj vagy, sokkal inkább beléd is kötnek.
2019. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hogyne dominálna, miért vannak az összes küzdősportokban különböző súlycsoportok?
2019. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pusztán ezért nincs értelme. Példának mondom, hogy hiába vagy bivalyerős, ha gondot okoz megütni egy embert vagy nincs megfelelő technikád.

Ha csak izmosodni akarsz, akkor hajrá. Ha a harcban előnyre pályázol, akkor mellé valami kűzdősport is menjen.

2019. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó ha edzett vagy. de a 2 együtt a legjobb.

Én két év kondi után kezdtem mmazni és nagyon jól kiegészítik egymást. Szerintem először kezdj el edzeni.

2019. febr. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ketrecharc kell, nem a kondizas. Ne félj onnantól mindegy kijön neked, ha kibírsz legalább másfél vagy két év edzést akkor teljesen mindegy hány kiló leszel meg az ellenfelet.

Láttam már 110 kilós izomkolosstust szetverve, mert nem tudta kihasználni az erejét.

2019. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van értelme, mert eleve ha izmosabb "nagyobb darab" leszel, akkor nem is nagyon kötnek beléd, ugyanis ezek a "kötekedő emberek" szinte mindig a náluk ránézésre kisebb/gyengébb emberekbe kötnek bele... Illetve ha mégis beléd kötnének, nagyobb eséllyel véded meg magad ha erősebb vagy. Persze ahogy írták is, a kettő azaz az edzés és a küzdősport kombinációja lenne a legjobb.
2019. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj , hogy a városba és a közelbe sincs ketrecharc! A Wing Chun-on gondolkodtam eddig! Még van a városba ahol lakokTaekwondo illetve Kyokushin karate, Judo és ennyi!
2019. febr. 25. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!