Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj az, ha valaki csak kalóriá...

Baj az, ha valaki csak kalóriát számolja, de nem figyel rá, hogy miből megy be?

Figyelt kérdés

Tehát nem figyeli,hogy lassú felszívódású,gyors felszívódású,glükóz,ilyen zsír,olyan zsír mittudom én mi van benne,csak hogy meglegyen elég kcal meg fehérje mennyiség a növekedéshez.

A teljesítményt befolyásolja ez?Nem az a célom,hogy testépítő legyek,csak minél erősebb akarok lenni.



2019. febr. 26. 02:11
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Jo lesz igy, ha kaloria pluszba vagy es a feherje is meg van akkor fejlodni fogsz
2019. febr. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
a fehérjére figyelj, a többi nem számít annyit, hogy kezdő hobbikondis szinten túl sokat számítana.
2019. febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Ez helyes tömegelés !!


Hurka, kolbász, disznosajt, pacal stb.


Ezektol fogsz noni

2019. febr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Hosszu tavon nem kifizetodo. Ha sok cukros kajat viszel be, egyenes ut az inzulinrezisztenciahoz, akar cukor betegseghez. A sok rossz minosegu zsirtol pedig tonkremegy az errendszer, szukulnek az erek, nol a vernyomas, nol a szivizom szoveten a zsirtomeg, ezek is sok komolyabb megbetegedes okai lehetnek. Kaloria nagy reszet komplex szenhidratbol erdemes bevinni tovabbra is.
2019. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Na megjött az egészség hívő...
2019. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
...hogy merészel egészségesen élni és azt támogatni...
2019. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem vagyok egeszseghivo, tomegelesnel felhuzo/guggolo edzes elotti kajam ketto dupla royal egy flakon tejszinhabbal meg ket doboz somloival. Csupan arra celoztam hogy folyamatosan a napi kaloria nagy reszet szemetbol bevinni semmikeppen sem jo, azaz a kerdesre valaszolva: nem mindegy, nagyon nem mindegy.
2019. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tovabba az inzulinrezisztencia nagyon konnyen elerheto. En kb. 20-21 eves koromig nem tudtam rola, hogy az vagyok. Neha meg most is visszaesem. Miota tudom milyen az mikor normalis az inzulinhaztartasom, azota tudom milyen sza_r mikor nincsenek a helyen a dolgok. Nem csak a fizikumodra hat ki, hanem az allando mentalis keszenletedre/teljesitokepessegedre, a nemi eletedre, a stresszturokepessegre, kommutativitasodra, sorolhatnam.
2019. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!