Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért mentem össze ha minden...

Miért mentem össze ha minden úgycsinálok mint eddig?

Figyelt kérdés
Összementem pedig mindent úgycsinálok mint eddig ugyanaz az edzéstervem és ugyanazokat szedem kb féléve tornázok szepen fejlődtem de most valahogy összementek a, kezeim pedig elegsokat tornazok kezekre ami eddig bejött reggel kb 11 kor beveszem a Hyper mass 5000 tomegnovelomet edzes elott a kreatint edzes utan ujjab tomegnovelot es eztcsinaltam feleven keresztul latvanyos valtozasvolt de most összeestem mitől lehet ? Amikor mindent ugyanugy csinalok mint eddig
2019. febr. 28. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a zöld Jumbot szerintem.
2019. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korod, nemed, paramétereid, edzésterved, étrended mi/milyen?
2019. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Összementek a kezeid, oké :D

Szarul eszel/szarul edzel/nem alszol eleget/nem pihensz eleget. Ez a 4 tényező befolyásolja a fejlődésed, a Hyper Mass és a kreatin csak kiegészítik.

2019. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet tolnod kellene valami valódit is, nem csak ezt a sok szart.

te ilyen beszedegetős gyerek vagy, szóval menjen olvasás, és tájékozódás helyett ezek mellé némi danabol vagy valami hasonló szemét szar is, az is hozni fog egy keveset.

2019. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!