Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Veletek is volt már ilyen a...

Veletek is volt már ilyen a konditermen kívüli világban?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok. Nem kifejezetten masszív testépítő kinézetű még elég kezdő vagyok, de azért látszik, hogy edzek. 178cm és 98kg vagyok.


Itt egy kép.:

[link]


Elég visszahúzódó vagyok, de elkezdtem észre venni mintha pár szak társam azt hinné, hogy direkt feszíteném az izmaimat és azon röhögnek.


Még kb 1 éve is megtörtént velem egy társaságban, amikor egy picivel kisebb voltam.


Veletek is szokott ilyen lenni vagy csak engem találnak meg az ilyen parasztok, mert visszahúzódóbb kórosan szorongó vagyok?



2019. febr. 28. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%

A parasztok sajnos mindig megtalálják maguknak az ilyen embereket, de nem foglalkozz velük te jobb vagy nálluk. Esetleg szoktad néha kényszeresen rângatni a karod? Lehet a szorongás miatt alakult ki.

Amúgy tök szép szakállad van.

2019. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nem, ők szerintem a feszítés nélküli állapotra hiszik hogy feszítek. Persze nem nagy a karom, de egy 43as karon minden izom mozgás jobban látszik.


Amugy köszi :D

2019. febr. 28. 21:00
 3/22 anonim válasza:
11%

Nekemteccesz... De ez nem mérvadó.

Viccet félretéve, szerintem vagy nem azon röhögnek, vagy képzelet.

Hagyd figyelmen kívül.

38/N

2019. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Wow.

Ahhoz képest hogy kezdő vagy, egyáltalán nem rossz.


Engem nem nagyon találnak meg az irigy, konditermet hírből nem látott hímek, mert... No vagyok:D

De aterzem a problémád a saját nememmel kapcsolatban, habár itt nem az izomtomeg a fő mozgatórugója.



A fontos: szard le... 30 év múlva nem a te hasizmod fog elszállni...:D

2019. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%
Nem történt ilyen velem, de mivel nő vagyok, muszáj megjegyeznem hogy szerintem baromi jól nézel ki. Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam.
2019. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
En hetero ferfi vagyok de sztem is jo a kiallasod, ne legyel mar bolond :)
2019. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ne szórakozz már, tök jó pasi vagy.

Most amúgy panaszkodsz, vagy dicsekszel? 😎

2019. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ha dicsekednék a fejem is ott lenne :D inkább a jelenség érdekelt, hogy mások is észre vették-e.


Mert amikor kövér voltam azért basztattak.


Majd 64 kgra lefogytam és azért.


Után 70-80 között meg, mert "izmos akartam lenni"


Most meg mert már látszik, hogy kondizok.


Nem képzelem be :) mert olyanok vannak, hogy pl.: a földről felveszem a táskámat, akkor nyílván befeszül a karom és a következő előadáson azt hallgatom, hogy a "Csávó ott feszített nekünk".


Csak hogy mindenbe bele tudnak bizonyos emberek kötni.


...de köszönöm a sok pozitív visszajelzést.

2019. febr. 28. 22:43
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
Hát figyelj, lehet, hogy te nem direkt csinálod, de a kondisok nagy része igen. Sokan azért edzenek mert magamutogatók, nárcisztikusak. Ők elég rossz fényt vetnek erre a sportra, az átlag ember pedig az ilyenek alapján ítél, sajnos ez van...
2019. márc. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szólj oda nekik és mikor figyelnek már, na akkor feszítés be :D
2019. márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!